БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Снігові замети Броварам не загроза: цьогоріч на допомогу прийдуть 18 підприємств міста

Щорічно члени виконавчого комітету розглядають проект рішення щодо залучення додаткової техніки у боротьбі з сильними сніговими заметами у зимовий період.

Цьогоріч до переліку підприємств та установ, техніка яких додатково залучатиметься до ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних з сильними снігопадами, ввійшли 18 підприємств міста (див. додаток).

Також рішенням визначено пріоритетний порядок розчистки доріг. Так, в надзвичайних ситуаціях в першу чергу розчищатимуть дороги державного та обласного значення, в другу чергу – шляхи місцевого значення, по яких здійснюється рух громадського транспорту і в останню чергу – території, які закріплені за підприємствами міста.

У свою чергу міський голова Ігор Сапожко дав доручення комунальним підприємствам, зокрема усім ЖЕКам та КП «Бровари-Благоустрій», заключити договори з підприємствами щодо розчищення снігових заметів на постійній основі.

Як зазначив мер Броарів, це дасть можливість стовідсотково оперативно забезпечити розчистку снігу не лише центральних вулиць, а й приватного сектору та прибудинкових територій, що не менш важливо.

Відшкодування витрат підприємствам здійснюватиметься з резервного фонду міського бюджету.

texz2

texz1

texz

texz4

texz3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ