БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.01

100 років незалежності Польщі: друзі святкують разом!

11 листопада наша безпосередня «сусідка» - Республіка Польща – відзначає велике державне свято – День Незалежності.

Цьогорічні урочистості мають особливий статус, адже дата визначна -100-річний ювілей.

Місто Бровари єднає з Польщею багаторічна дружба. Тільки побратимів у нас троє – повіти з центрами у містах Краснику, Гнєзно та Гродзіськ. Окремої згадки заслуговує міське польське культурно-освітнє товариство «Родина», яким керує пані Олена Новак. Саме ця організація спільно з Броварською міською радою, Польським інститутом у Києві, за підтримки Консульського відділу МЗС Республіки Польща та Посольства Республіки Польща у Києві стали організаторами Фестивалю польської культури у Броварах. До участі у заходах долучилися представники Йоанна Біґос - депутат Красницького Повіту,

Ян Козьол - депутат Красницького Повіту, член Правління Ради Повіту, Божена Козьол, Мєчислав Біґос та Чеслав Хиз.

«Нам надзвичайно приємно знову побувати у вашому чудовому місті та передати вітання від усієї громади Красницького повіту Республіки Польща. День Незалежності – найбільше державне свято у нашій державі і ми щасливі з того, що маємо нагоду святкувати 100-річчя нашої незалежності разом з щирими друзями з Броварів», - каже член Правління Красницького Повіту пан Ян Козьол.         

Заходів заплановано досить багато. 10 листопада у рамках Фестивалю польської культури у Броварах у міському краєзнавчому музеї відбулася презентація «Забуті імена: Григорій Квятковський – видатний поляк з Броварів» та відкриття фотовиставки «Польща моїми очима».

Цього ж дня велику концертну програму за участю солістів та колективів з України та Польщі було представлено у затишній та просторій залі Палацу дитячої та юнацької творчості.

Запальні танці, мелодійні пісні, душевна декламація – кожен з номерів все більше і більше налаштовував на святковий лад кожного присутнього у залі. А те, що говорили і актори, і гості без перекладача,польською, створило неперевершену особливу атмосферу.

Попереду – фестивальні кіновихідні у рамках Днів польського кіно у Броварах.

16 листопада о 19.00 усі, хто бажає можуть переглянути документальну біографічну стрічку режисера Анджея Вольфа «Історія Ірени Сендлерової».

17 листопада о 16.00 – показ суспільної драми «Птахи співають у Кігалі» режисерів Йоанни та Кшиштофа Краузе.

18 листопада о 16.00 маємо нагоду переглянути комедію Міхаіла Рогальського «Готові на все. Екстермінатор».

polkylt

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ