БРОВАРИ +3
НБУ USD 27.95

Огляд комунального «парку»: транспорт до зими готовий, а от з маршрутами проблема

Ранок 5 листопада видався напрочуд холодний та оскільки роботи ніхто не відміняв, рівно о 8:00, як і планувалося, у КП «Бровари-Благоустрій» зібралася ціла делегація: керівництво міста, чиновники та очільники комунальних підприємств житлово-комунальної сфери, а також представники броварського відділу поліції та ДСНС. Перевіряли готовність спеціалізованої техніки до зимового періоду.

Розпочали з не надто приємного. Адже перше питання, яке під час огляду підняв міський голова Ігор Сапожко – чи є у підприємстві розроблена схема, в якій за кожною одиницею малої техніки буде закріплений маршрут.

kpblagoystriy6

«Для кожного транспортного засобу повинен бути чітко закріплений маршрут і ми повинні розуміти, наприклад, за його номером, по яким вулицям здійснюватиметься розчистка, а не керувати це у ручному режимі. І боротьба за це вже йде кілька років», - наголосив Ігор Сапожко.

Ще одним цікавим казусом стала перевірка справності техніки, зокрема, трактора з ковшем. Коли попросили його завести, зробити це так і не вдалося. Та це мабуть з історії про те, що бутерброд завжди падає маслом донизу. Тож хочеться сподіватися, що коли випаде сніг, техніка таки працюватиме. Натомість інші механізми не підвели, і водії, міцно тиснучи на газ, показували тим самим, що все працює.

kpblagoystriy3

Щодо запасів піщано-сольової суміші, тож її вже напевно вистачить на зимовий період.

«Наше підприємство готове до зими на 100 %. Ми закупили 2440 тон піщано-соляної суміші, 873 тони технічної солі, а також 42 тони піску та 2 тони рідкого реагенту «Антилід», для, так би мовити, надзвичайних ситуацій. Також підприємством підготовлено 31 одиницю спецтехніки», - зазначив директор КП «Бровари-Благоустрій» Олександр Галицький

Також директор комунального підприємства додав, що у цьому році була закуплена невелика комбінована машина «Шмідт», яка влітку виконує роботу по підмітанню вулиць, а взимку – розчищає тротуари і невеликі проїзди.

kpblagoystriy

Штату, як запевнив Олександр Галицький, теж наразі вистачає, принаймні водіїв. Та це, мабуть, ми теж перевіримо вже взимку.

Приємними враженнями від огляду спецтехніки поділився і начальник цеху реагування патрульної поліції Броварського відділу поліції Володимир Шуб: «Маю тільки позитивні враження, адже техніка готова, щодо матеріалів, маються на увазі піщано-соляна суміш, пісок тощо, то їх навіть більше, аніж достатньо. Тож проблем під час ожеледиці не повинно бути у цьому році».

kpblagoystriy1

На цьому майже годинна перевірка закінчилася і хоча без зауважень не обійшлося, все ж хочеться вірити, що утримати в належному стані дороги та тротуари у зимовий період КП «Бровари-Благоустрій» вдасться стовідсотково.

kpblagoystriy2

kpblagoystriy5

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ