БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

Смертельно небезпечне молоко

Напевно, більшість із нас полюбляє вживати молоко. І, звичайно, всі знають, де його можна придбати – у супермаркетах, магазинах, або взагалі на вулиці.

Однак,  купівля молока, так би мовити, «з рук» і несе у собі велику загрозу для вашого життя, про яку ви можете навіть і не здогадуватись.

Броварчани, які купують молоко на вулиці скажуть вам, що воно таке ж саме, як і у магазинах, або навіть краще, бо домашнє, натуральне,та і ціна приємно радує гаманець. Але, навіть зважаючи на ці факти, загрозу, яку воно може принести вам і вашій сім’ї, навіть страшно уявити.

У чому загроза?

Молоко у магазинах та супермаркетах надійне та безпечне, бо проходить лабораторну перевірку. І у разі виявлення шкідливих бактерій чи антибіотиків продукцію не допускають до споживачів. Цього, на жаль, не можна сказати про придбане на вулиці. Вам продають молоко, яке не пройшло жодної перевірки (а якщо навіть і пройшло, то результати були незадовільні).

Крім того, купуючи молочну продукцію ви не матимете жодного уявлення про стан здоров’я тварини. Натомість, молоко хворої тварини може викликати захворювання у людини. Наприклад, вірус лейкозу корів дуже подібний до людського, що підвищує вірогідність його мутації. Тому вживання продукції від «лейкозних корів» значно збільшує ризик виникнення онкологічного захворювання у людей.

Штрафи не зупиняють

Зважаючи на високі ризики, в Україні взагалі заборонена реалізація молока з господарства, в якому було виявлено вірус лейкозу корів. Але це анітрохи не зупиняє людей, які його продають у Броварах.

«На вулиці Короленка 56, саме там біля дитячого майданчику і проводять реалізацію цього небезпечного продукту. Займається цим підприємство ТОВ «Княжицьке», яке доставляє  молоко на машині і продає  броварчанам. За моєю інформацією, це триває протягом  трьох тижнів. А скільки вони до цього там торгували, я вам сказати не можу»,- зазначив Володимир Ситюк, начальник головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.

Одними словами це не обмежилось: чиновники викликали патруль поліції. Поліціянти склали протокол, та виписали штраф за торгівлю у невідведеному місці. Це, звісно, призупинило торгівлю…на два дні, а потім знов продовжилася  незаконна діяльність - машина з молоком приїхала на своє звичне місце для реалізації молочної продукції.

Як бачимо, навіть штрафи ніяк не лякають продавців небезпечної продукції у Броварах. Тому закликаємо броварчан заради вашої безпеки і збереження здоров’я  не купувати молочну продукцію у нелегальних точках.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ