БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Телефонуйте і вас почують: у міській раді запрацював цілодобовий «Контакт-центр»

З 1 листопада у Броварській міській раді запрацював новий відділ інформаційно-довідкової служби «Контакт-центр».

Чим займатиметься відділ та які позитивні зміни принесе для броварчан журналістам «Громадського ревізору» розповіла його начальник Олена Калашник:

«Наш відділ – це зовсім новий формат звернень громадян і це безперечно великий крок вперед для нашого міста. Перше, про що хотілося б зазначити, це те, що замість кількох номерів у нас відтепер діє єдиний і цілодобовий телефон для звернень: (04594) 6-11-11. Він багатоканальний, тому кожен броварчанин буде почутий. Так, за перший робочий день наші оператори встигли прийняти стільки звернень, скільки раніше приймали за цілий тиждень».

Окрім того, як зауважила Олена Калашник, найголовнішим стане той факт, що відтепер такий зв’язок стане зворотнім. Що це, власне, означає?

«З самого початку основне завдання полягало в тому, щоб створити таку службу звернень громадян, яка дозволила б тримати заявника, так би мовити, в курсі справи. Тобто, щоб людина могла через певний час отримати відповідь на своє звернення. Оскільки ми довідково-інформаціна служба, наш обов’язок не просто прийняти звернення, як це було раніше, а вирішити питання та надати кваліфіковану відповідь», - зазначили начальник відділу Олена Калашник.

Щодо терміну розгляду питання, то усі звернення розглядатимуться і вирішуватимуться не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно. У випадку, якщо в зазначений термін все ж не вкладатимуться, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють новий, необхідний для розгляду звернення, термін, про який в обов’язковому порядку повідомлятимуть заявника, або у телефонному режимі, або письмовому: смс-повідомлення, електронний лист тощо.

При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не буде перевищувати сорока п'яти днів.

«З нами співпрацюють усі служби міста, тому ми володіємо інформацією в повному обсязі. І мені дуже хотілося б, щоб наш відділ сприяв позитивній співпраці з мешканцями міста. Приємно, що Ігор Васильович має такий сучасний підхід і прикладає багато зусиль для того, аби Бровари розвивалися, були сучасними і комфортними для його жителів. Це те, що однозначно підніме наше місто на декілька щаблів вище», - додала Олена Калашник.

До речі, окрім того, що усі звернення фіксуватимуть в електронній базі, буде записуватись і сама телефонна розмова, про що заявника обов’язково попередять оператори. Це значно підвищить якість обслуговування. Звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги, розглядатимуться у першочерговому порядку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ