БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Рух вантажівок по місту суттєво обмежено

У вівторок, 23 жовтня, під час чергового засідання виконавчого комітету було одноголосно прийнято рішення, відповідно до якого у місті обмежать рух великовагових транспортних засобів по вул. Київській. Як зазначено у документі, це дозволить запобігти руйнуванню дорожнього покриття.

«Хотів би звернути вашу увагу на те, що вулиця Київська реконструйована. І на сьогоднішній день ми маємо таку проблему, як контроль руху великогабаритного транспорту у нашому місті. Оскільки це компетенція транспортної інспекції, яка на Київ і Київську область має у своєму штаті всього 10 чоловік (це включно з начальником). Зрозуміло, що кожного дня знаходитися у Броварах вони не можуть. Тому й виникла потреба, взяти це під особистий контроль», - пояснив міський голова Ігор Сапожко.

Максимально допустима вага, зазначено в рішенні - 10 т. Відповідно до схеми організації дорожнього руху при в’їзді в місто будуть встановлені дорожні знаки 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено» (до 10 т). Це стосується вулиць Київської (в обох напрямках руху), Онікієнка Олега, Москаленка Сергія, Броварської сотні, Переяславський шлях та Анатолія Луценка.

Контролюватиме рух вантажівок по місту броварська поліція.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ