БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Завтра до школи!

Мабуть, саме так відповідають педагоги сьомої школи на питання батьків про дату відновлення навчального процесу після відновлювальних робіт.

8 жовтня об 11 год. у школі знову було людно – проводилося комісійне обстеження конструкцій відновленого технічного поверху. До складу комісії увійшли: міський голова та його заступники, секретар БМР, начальники управління освіти, відділу капітального будівництва та ДАБІ, директор СШ №7, експерти та представники будівельної фірми «Атлант», яка проводила роботи по ліквідації аварійної ситуації. Трохи згодом до комісії приєдналися декілька батьків. Усі бажаючі могли безперешкодно потрапити на технічний поверх, побачити результати роботи будівельників та отримати вичерпні відповіді на всі питання.

dowkoli

Після візуального огляду відбулося засідання комісії на чолі з заступником міського голови Григорієм Голубовським та колегіально було прийнято акт про комісійне обстеження конструкцій технічного поверху СШ №7 та перевірку виконання рекомендацій попереднього обстеження цих конструкцій. Зокрема, було розглянуто перелік робіт, які було виконано за період ліквідації аварійної ситуації на технічному поверсі, а саме: на технічному поверсі проведено демонтаж покрівлі, зруйнованої цегляної кладки та плит, що зсунулися, відновлено цегляну кладку та покрівлю з утепленням, підсилені перемички та місця опирання плит, встановлено гіпсові маяки для подальшого моніторингу несучої спроможності конструкцій. Також у холі сходової клітини 1 та 2 поверхів встановлено колони з швелера для надання жорсткості та стійкості конструкцій, які обшили гіпсокартоном та пофарбували.

dowkoli3

У висновку комісії дослівно викладено таке: «Всі рекомендації попереднього обстеження школи, надані експертами, виконані. Відновлення навчального процесу є можливим. Необхідно проведення комплексного обстеження будівлі школи до 01.12.2018р. з подальшим виконанням всіх рекомендацій за результатами даного обстеження. Спеціалісту технічного нагляду ВКБ вести постійний моніторинг (не рідше 2-х разів на тиждень) місць підсилення з обов’язковим фіксуванням результатів в журналі обстежень».
Присутня на засіданні комісії начальник управління освіти та науки Оксана Мельник висловила слова надзвичайної вдячності фахівцям будівельної фірми «Атлант» та особисто генеральному директору Вадиму Кагану за розуміння, толерантність та високий професіоналізм протягом усього процесу ліквідації аварійної ситуації.
«Завдяки вам ми можемо бути спокійні за наших дітей та відновити навчальний процес. Щиро вам дякую від усього педагогічного колективу за самовідданість та професійність!», - сказала Оксана Мельник.

dowkoli2

Отже, навчання у спеціалізованій школі №7 відновлюється з вівторка, 9 жовтня. Паралельно буде проводитися комплексне обстеження будівлі школи, хоча експерти впевнені – значних негараздів бути не повинно.
Отож, завтра до школи!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ