Доступні ліки залишаться доступними

Новина про те, що програма «Доступні ліки» нібито більше не функціонуватиме, поширилася по місту, що називається, зі швидкістю вітру.

Однак, головний лікар Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов поспішає заспокоїти переполоханих мешканців - це не відповідає дійсності, аптеки видаватимуть ліки відповідно до урядової програми.

«Програма діє. Єдине, що відтепер коштами розпоряджатимемося не ми, а управління соціального захисту, яке і відшкодовуватиме аптекам вартість ліків. Але все інше лишається без змін і люди, які і раніше, можуть приходити і отримувати свої ліки», - пояснює Ігор Кравцов.

Нагадаємо, що програма «Доступні ліки» дозволяє пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою отримати ліки безкоштовно або з незначною доплатою. Наразі реєстр лікарських засобів, що входять до програми реімбурсації (відшкодування вартості ліків державою), налічує 261 препарат, 59 з яких для пацієнтів є безкоштовними. Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини та прийти до аптеки, що бере участь у програмі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Четвер, 09 травня 2019, 14:42

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ