БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

Доступні ліки залишаться доступними

Новина про те, що програма «Доступні ліки» нібито більше не функціонуватиме, поширилася по місту, що називається, зі швидкістю вітру.

Однак, головний лікар Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов поспішає заспокоїти переполоханих мешканців - це не відповідає дійсності, аптеки видаватимуть ліки відповідно до урядової програми.

«Програма діє. Єдине, що відтепер коштами розпоряджатимемося не ми, а управління соціального захисту, яке і відшкодовуватиме аптекам вартість ліків. Але все інше лишається без змін і люди, які і раніше, можуть приходити і отримувати свої ліки», - пояснює Ігор Кравцов.

Нагадаємо, що програма «Доступні ліки» дозволяє пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою отримати ліки безкоштовно або з незначною доплатою. Наразі реєстр лікарських засобів, що входять до програми реімбурсації (відшкодування вартості ліків державою), налічує 261 препарат, 59 з яких для пацієнтів є безкоштовними. Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини та прийти до аптеки, що бере участь у програмі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ