БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

На офіційному сайті з’явилася екологічна сторінка

Яку воду ми п’ємо, яким повітрям дихаємо, в якому стані дерева, під якими гуляють наші діти – на це та багато інших питань відтепер кожен з броварчан зможе отримати офіційну та детальну відповідь.

Досить лиш зайти на офіційний сайт Броварської міської ради та знайти екологічну сторінку.

«Враховуючи те, що екологічний стан міста ніде широко не був представлений, хіба що окремими новинами, ми створили таку додаткову екологічну сторінку на міському сайті. Там буде розміщено детальну інформацію про стан повітря, води, ґрунтів та зелених насаджень нашого міста. Зараз ми почали активно працювати над наповненням даного інформаційного ресурсу», - каже головний еколог Броварів Юрій Жимайлов.

Окрім того, не тільки фахівці можуть долучатися до наповнення даної сторінки, до співпраці запрошуються також керівники міських підприємств, які відповідально ставляться до екологічної ситуації на власних територіях та мають відповідні прилади (обов’язково сертифіковані!) для проведення замірів, наприклад, забруднення повітря. Результати їх замірів також можуть бути розміщені на даній сторінці.

«Ми також запрошуємо небайдужих городян, які мають, наприклад, квадрокоптери та можуть зафіксувати певні зміни в стані зелених насаджень, або якісь негаразди на ґрунті, присилати нам відео і ми також будемо розміщувати ці матеріали», - каже Юрій Жимайлов.

Наразі вже можна ознайомитися з результатами перевірки стану води в дошкільних навчальних закладах та школах міста, а також в деяких міських дворових колонках.

Як знайти екологічну сторінку? Досить просто. Заходите на офіційний сайт Броварської міської ради, знаходите розділ «Містобудування, благоустрій та ЖКГ», там «Екологічний стан» і вже на самій сторінці шукаєте цікаву для вас інформацію.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ