БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

У Броварів з’явиться місто-побратим у Хорватії

Протокол про зміцнення обмінів та співпраці між м. Бровари Київської області України та м. Задар Республіки Хорватія було підписано у нашому місті 18 вересня 2018 року.

Виходячи з інтересів двох країн, бажаючи поглибити взаєморозуміння і дружні відносини, а також відповідно до зацікавленості наших громад і з метою розвитку взаємовигідної співпраці уклали цей протокол, розпочинаючи процес співпраці двох міст. Цим протоколом домовлено про початок необхідних заходів і дій для підписання у майбутньому Угоди про дружбу і співробітництво між містами Бровари та Задар. Вищеозначений документ буде затверджено депутатами міських рад і після цього підписано Угоду.

brohof2

Хорватську сторону представляли: мер м. Задар Бранко Дукіч, начальник Управного відділу комунальної діяльності захист навколишнього середовища Робертіно Дуєла,заступник начальника Служби мера Борис Артіч, начальник обласного портового управління м. Задар Давор Шкібола. Також до Броварів завітали колишній Почесний консул України в Республіці Хорватія Нікола Маліч та тимчасово повірена у справах Республіки Хорватія пані Кармен Флоршиц.

Після офіційної частини, гості разом з міським головою та його заступниками пройшли у парк Перемоги, де посадили декілька дерев – гостролисті клени та декоративні вишнеподібні сливи – як символ початку плідних дружніх відносин між нашими містами.

brohof1

brohof6

brohof5

brohof4

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ