БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Ласкаво просимо у Бровари: місто зустріло делегацію з Естонії

Щороку на День міста у Бровари приїжджають з дружніми візитами делегації з наших міст-побратимів.

Першою цьогоріч зустріли представників Естонії, які прибули до нас ще 13 вересня.

est2

Тож, у п’ятницю з самісінького ранку встигли і дерева висадити, і безцінним досвідом поділитися. Вибір пав на горобину, тож о 9:30 разом з міським головою Ігорем Сапожком та його заступником Григорієм Голубовським взялися до роботи. Садили недалеко від озера, у парку Перемоги.

est3

Гостей, як то кажуть, помітно здалеку – у рукавицях працювали, натомість наші брудної роботи не бояться – все голіруч робили.

«У нас чомусь таких рукавичок немає, тому заберу з собою, знадобляться», - зізналася депутат Естонського Парламенту Ееві Паасмяе.

Там же, в парку Перемоги, Ееві Паасмяе подарувала Ігорю Сапожку магніт з символікою 100-річчя, яке Естонська республіка святкує у 2018 році, а також парламентську ручку, мовляв документи підписувати.

est1

Близько 11 години ранку представники іноземної делегації провели нараду з заступником міського голови з питань ЖКГ Григорієм Голубовським, начальником управління ЖКГ Світланою Решетовою, начальниками ЖЕКів, а також спеціалістом по співпраці з ОСББ. Темою зустрічі власне і стало питання розвитку ОСББ. Зустріч була неофіційна і так як вона передбачала обмін досвідом, пройшла у формі питання-відповіді.

est

«Ми хотіли би поспілкуватися на тему ОСББ, оскільки у вас реформа житлового господарства відбулася вже давно і ви довгий час з цим працюєте і живете, а в нас досі багатоквартирні будинки знаходяться на балансі ЖЕКів, хоча по законодавству у найближчому майбутньому ми повинні їх зняти і віддати у володіння самим мешканцям. І проблема в тому, що вони до цього поки що не готові»,- сказав на початку зустрічі Григорій Голубовський.

Яким чином проходила реформа і як надаються послуги в Естонії зараз, у який спосіб населення проводить оплату, яка відповідальність у випадку заборгованості? Відповідь на ці та багато інших цікавих і актуальних питань читайте в нашому наступному матеріалі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ