БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.61

У школах посилять охорону, а ФК «Альянс» просить фінансування з міського бюджету

На засіданні виконавчого комітету 11 вересня члени виконкому серед інших питань розглядали дві електронні петиції, які знайшли підтримку серед мешканців міста. Перша стосується охорони шкіл і садочків (набрала 264 голоси), друга – фінансування ФК «Альянс» (набрала 257 голосів).

Що стосується охорони освітніх закладів, то, як зазначила авторка петиції Наталія Тараймович, це серйозна проблема, яку потрібно вирішувати негайно.

«Першочерговими факторами, від яких сьогодні слід убезпечити учнів, є проникнення сторонніх на територію школи, крадіжки, вживання спиртних напоїв, поширення наркотиків. А сторожі, які охороняють приміщення навчальних закладів, не можуть гарантувати повну безпеку навчального процесу і контролювати все, що відбувається в приміщенні чи за його межами», - йдеться у петиції.

У зв’язку з цим Тетяна Коморна, начальник відділу роботи із зверненням громадян Центру надання адміністративних послуг, запропонувала направити на розгляд управлінню освіти та науки Броварської міської ради вивчити та надати пропозиції щодо можливості та доцільності посилення організаційної роботи загальноосвітніх шкіл та дитячих навчальних закладів.

У свою чергу міський голова Ігор Сапожко зауважив, що не має необхідності питання вивчати, оскільки проблема реальна і її вже потрібно вирішувати: «Пропоную управлінню освіти і науки здійснити прорахунок охорони шкіл і садочків та надати фінансовому управлінню пропозиції стосовно фінансування за рахунок бюджету міста, а також депутатам міської ради на розгляд даного питання під час сесії. Окрім того надати пропозиції на 2019 рік щодо здійснення капітального ремонту огородження всіх навчальних закладів. Ще одним відкритим питанням, яке потребує вивчення, лишається закриття території після закінчення навчального процесу, так як ця проблема існую майже у всіх освітніх закладах міста. Впевнений, батьки вас підтримають».

Ініціатори електронної петиції проти вищезгаданих правок не заперечували, тому з відповідними змінами, дану електронну петицію підтримали одноголосно.

Наступною на розгляд виносилася петиція Ігоря Біляра, стосовно фінансування броварського ФК "Альянс". Як зазначено у петиції, футбольний клуб останні 5 років бере активну участь та посідає призові місця у чемпіонатах міста Бровари, Києва та Київської області. Та, незважаючи на це, за час свого існування «Альянс» фінансувався виключно за внески гравців.

У зв’язку з цим на засіданні виконавчого комітету було озвучено пропозицію, направити дану петицію на розгляд відділу молоді та спорту Броварської міської ради, вивчити та надати пропозиції щодо можливості економічного обґрунтування кошторису й утримання футбольного клубу.

«На цю сесію ми виносимо рішення про створення футбольної спортивної школи (спеціалізованої). І так як ми плануємо дану школу розділити, адже у нас не одна команда, є сенс вам спочатку поспілкуватися з начальником відділу фізичної культури і спорту і найближчим часом надати пропозиції щодо фінансування», - звертаючись до ініціаторів петиції зауважив Ігор Сапожко.

Отримавши згоду, в новій редакції проект рішення було підтримано.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ