БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

У Броварах на День міста заборонять продаж алкоголю

Щороку з нагоди Дня міста на час проведення заходів у місті забороняють продаж алкогольних напоїв і щоразу ця звістка викликає двояке відчуття. Хтось підтримує таку ініціативу, а комусь вона поперек горла (торгівельним об’єктам, мабуть, в першу чергу).

Наскільки така ініціатива є результативною, питання вже інше, однак плюси її, здається, очевидні. З огляду на це не виключенням став і 2018 рік. Так, на засіданні виконавчого комітету Броварської міської ради проект рішення Про заборону реалізації алкогольних напоїв члени виконавчого комітету підтримали одноголосно.

До списку потрапили об’єкти, які знаходяться безпосередньо на самій території парку «Перемога», на його прилеглій території, а також на місцях, які межують з територіями основних вулиць міста. Сюди входять такі торгівельні об’єкти, як, наприклад, супермаркети «Варус» (вул. Гагаріна, 16) та «АТБ» (вул. Гагаріна, 21 і вул. Ярослава Мудрого, 90), магазини «Альянс» (вул. Грушевського, 17/1) та «Коло» (вул. Грушевського Михайла, 15), ТЦ «Бонус» (вул. Героїв Небесної Сотні, 5) тощо. Також до цього переліку потрапили тимчасові споруди, або так звані ФОПи, які розташовані по вул. Гагаріна, вул. Героїв Небесної Сотні, вул. Ярослава Мудрого та заклади ресторанного господарства, наприклад, кафе «Fish`nroll» (вул. Гагаріна,11), «Охота на пиво» (вул. Гагаріна, 16), ресторан «Гранд-спорт» (вул. Гагаріна, 28) та нічний клуб «Queens» (вул. Гагаріна, 28-б) тощо.

Виконання даного рішення забезпечуватиме броварський відділ поліції.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ