БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

В краєзнавчому музеї проходить виставка алмазних полотен

У просторій кімнаті Броварського краєзнавчого музею знову чути гомін. Ось невеличка компанія сидить на диванчиках в очікуванні, а поряд – стоять люди і, не відриваючи погляд від стін, тихенько щось обговорюють.

Близько 30 картин, виконаних в техніці алмазна вишивка. Тут вам і природа, і гаряча Африка і, навіть ікони. Як зізнається сама авторка, хоча працює з цією технікою не так давно, йшла вона до цього все життя.

straziki2

«Я нелегко до цього прийшла. Робота в школі на посаді вчителя і директора, робота в управлінні освіти – це, звісно, цікаво, але я не мала куди подіти ту творчу енергію, яка вирувала в мені постійно. Я закохана в мистецтво і люблю все до нього дотичне. І от одного разу шукаючи в Інтернеті вишивку бісером, я натрапила на алмазну. І все – затягнуло», - зізнається Олена Зозуляк.

Спочатку це були маленькі деталі, тепер – повноцінні картини. За кожною ховається своя історія: приємні спогади про минуле, прекрасне сучасне і мрії про майбутнє.

«Першою картиною, яку я повністю зробила сама, був котик. А далі природа, ікони і зупинитися я вже не могла, адже від того, що роблю, отримую масу задоволення. Бувало, сиджу на картиною і думаю, ну ще трошки, ще трошки, подивлюсь на годинник, а там вже шоста ранку, отак і йшла на роботу. Але йшла не стомлена, за цією роботою я відпочиваю, відпочиваю душею», - говорить авторка.

straziki

Привітати свою колегу прийшли освітяни нашого міста, друзі. Теплі слова висловив і директор Броварського краєзнавчого музею Віктор Корявий: «Людина дійсно творча і талановита. Добре, що ви робите такі картини. Вони мають здатність заспокоювати. І якщо вам вдалося зробити таку кількість за півтора року, то основана їх частина звісно ще попереду, тож чекаємо».

straziki1

Навіть не знаючи Олени Зозуляк, дивлячись на її роботи з впевненістю можна сказати, що вона людина трудолюбива, щира і неймовірно посидюча. У цьому творчому напрямку її шлях тільки починається, тож успіху їй і натхнення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ