БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Перше вересня – це школа, перше вересня – це клас!

Хоча цьогоріч деякі навчальні заклади провели урочисті лінійки у суботу, майже 15 тисяч броварських школяриків розпочали перший робочий тиждень 2018-2019 навчального року у понеділок, 3 вересня, саме зі свята Першого дзвоника. Ми побували у двох навчальних закладах та поділимося з вами емоціями та враженнями.

Країна дитячих мрій

День знань – особливе свято не тільки для школярів, але й для їх батьків та вчителів. Тому в загальньоосвітній школі № 3 підготували урочистий захід для учнів школи, а особливо для першачків,яких у цьому році 89, під назвою «Країна дитячих мрій».

zday4

Найпершими на лінійці з′явилися всім знайомі герої мульфільмів – Лунтик та Динозаврик - і це був справжній сюрприз для усіх дітлахів. З їх появою шкільне подвір′я наповнилося радісними посмішками та веселим сміхом, а хвилювання малечі вмить зникло.

zday2

Під звуки святкової музики та теплих побажань на урочисту лінійку запросили схвильованих та водночас радісних першокласників під супроводом їхніх других мам – перших вчителів.

zday7

zday3

«Вітаю вас всіх у новій українській школі! Бажаю щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! Успіхів у навчанні!» - привітала всіх присутніх директор школи Лілія Гладишевська, а далі - відзначила грамотами та словами вдячності всіх активних батьків, педагогів та начальника міського управління освіти та науки Оксану Мельник за вклад у розвиток школи.

zday1

zday

Також на урочистій лінійці було місце і багаторічній зворушливій традиції – дарування книг. Випускники символічно передали знання першокласникам.
І на завершення, особливий незмінний момент свята знань – перший дзвоник для всіх школярів, а особливо для тих, для кого він продзвенів уперше і для тих, у кого останній у шкільному житті.

zday13

Питання від директора, флеш-моб та салют з повітряних кульок

Просторе подвір’я спеціалізованої школи №7 два рази на рік - на свята Першого та Останнього дзвоника - стає затісним для усіх, хто хоче побачити, почути, сфотографувати та запамятати свою дитину урочистою та святковою. Не виключенням став і Перший дзвоник нового 2018 – 2019 навчального року. І хоча на лінійку було запрошено тільки першокласників та випускників, у дворі яблуку було ніде впасти. Раз-по раз ведучим доводилося просити дорослих зробити декілька кроків назад, аби усі юні герої цього дня вишикувалися на лінійці. Та й не дивно, адже школа цьогоріч поповнилася 253-ма першокласниками! І це, здається, логічно, адже саме 7 школа в рейтингу шкіл Київщини займає 12 місце з 840 (!), це найкращий результат серед усіх навчальних закладів Броварів. Тож, можна впевнено сказати – навчатися в цій школі престижно.

zday21

Саме свято було яскравим, зворушливим, хвилюючим та, що дуже важливо, компактним. Невеличке вступне слово від ведучих, вихід першачків з букетами, повітряними кульками, а дехто – з улюбленою іграшкою, яку ну ніяк не хочеться поки що залишати вдома, а потім креативний виступ директора. Ольга Жигулова вирішила цьогоріч не говорити довгих промов, а пішла з мікрофоном «в народ», спілкувалася з першокласниками та випускниками, які говорили про свій настрій, мрії, бажання та сподівання. І це було так по-новому, так цікаво, адже елемент неочікуваності став запорукою милих та наївних, і від того ще більш зворушливих відповідей.

zday20

Вже не вперше окрасою Першого дзвоника стає танцювальний флеш-моб, де єднаються старшокласники та первачки, де яскраво прослідковується символічна спадкоємність поколінь. Звичайно, першого вересня більше уваги на малечу, яка трохи невпевнено, але дуже старанно повторювала всі рухи досвідчених «старшачків». Окремим сегментом флеш-мобу став танок батьків та діток. Мами ласкаво прихилялися до своїх синів, донечки кружляли в таткових обіймах… У результаті – всі задіяні, діти жваві, батьки задоволені, бабусі змахують сльозу, родичі зосереджено намагаються зловити самий кращий кадр. Не затягнуто, зворушливо та яскраво.

zday15

zday18

І насамкінець, звичайно, перший дзвоник. Маленька першокласниця на плечі зосередженого 11-класника калатає золотистим дзвіночком з блакитно-жовтою стрічкою, мелодійним переливом підхоплює мелодію дзвінок у приміщенні школи і…все! Новий, 2018-2019 навчальний рік оголошується розпочатим!

zday14

Будьте сильними, уважними, стриманими та наполегливими, здобувайте знання та гарні оцінки, нехай шкільне життя буде цікавим та насиченим! У добру путь, школярі-2018!

zday5

zday6

zday8

zday9

zday10

zday11

zday12

zday16

zday17

zday19

zday22

zday24

zday25

zday26

zday27

zday28

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ