БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Нові портфелики, а в них букварики…

Вже понад 10 років поспіль у Броварах напередодні початку нового навчального року проводиться цікава та, безперечно, корисна акція.

Працівники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечують навчальним приладдям у яскравих та зручних рюкзачках підопічних ЦСССДМ. Усі фінансові витрати традиційно бере на себе місцевий бюджет. Цьогоріч акція стартувала 21 серпня.

portf4

«В цьому році ми закупили більше всього рюкзаків для першокласників, але є декілька наборів і для старшокласників з родин, які перебувають під соціальним супроводом. Ми намагалися врахувати вікові особливості при формуванні канцелярських наборів та підбирали рюкзаки індивідуально під кожну дитину», - каже в.о. начальника центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Леся Гаврись.
У кожному рюкзаку – повний набір канцелярського приладдя для школяра – зошити, альбоми, блокноти, кольоровий папір, ручки та олівці. Загалом 88 броварських школяриків з цікавістю розглядають яскраві подарунки, а батьки та опікуни тим часом відзначають – допомога суттєва і дуже важлива.
«Може комусь здається – що тут такого…ну портфель, ну зошити з ручками, але для нашої родини це справді важлива допомога. І я вдячна дівчатам з центру і владі за те, що турбуються про нас», - каже мама першокласника Дані.
Що ж, залишається тільки побажати, щоб з такими подарунками шлях у Країну знань став легким та яскравим.

portf1

portf

portf2

Коментарі   

0 # Александр Петрашенко 22.08.2018, 16:03
А як можна получить такой подарунок
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ