БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

Єдине в Україні дитяче містечко приймає гостей

Минулою п’ятниці, 17 серпня, на території БФ «СОС Дитяче Містечко» панувала неймовірна атмосфера.

Звідусіль лунав веселий дитячий сміх, молодь та дорослі у святковому вбрані прогулювались територією і жваво щось обговорювали.

sostaun1

Так, для «СОС Дитяче Містечко» це була дійсно незвична п’ятниця. Вперше за майже 15 років свого існування до них завітав Президент Міжнародної благодійної організації SOS Children’s Villages International – Сідарта Кауль (Siddhartha Kaul), аби обговорити подальший розвиток діяльності Організації з питань співпраці у впроваджені Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки.

sostaun

«Близько 70 років ми працюємо з дітьми та молоддю по всьому світу і це, насправді, не завжди просто. І коли я приїхав в Україну, мене не попередили, що ваше СОС містечко розташоване у такому прекрасному лісі. Я був щасливий побачити, що тут так красиво і добре. Моя вдячність меру міста і міській раді, за те, що дали це місце, де діти можуть відчувати себе, як вдома. Я повертаюсь додому щасливий і з сильним відчуттям надії, що в Україні «СОС Дитяче Містечко» робить для дітей цей світ кращим», - зазначив Сідарта Кауль.

sostaun2

На зустрічі також були присутні заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, директор МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» України Андрій Чупріков, а також міський голова Ігор Сапожко.
«Як чудово, що сьогодні ніхто не говорить про інтернат, усі говорять про дітей, які, як і має бути, виховуються в родинах», - зауважив Ігор Сапожко.
Після урочистої частини гості могли відвідати майстер-класи з розпису дерев’яних дощечок та лопаток, з виготовлення свічок з вощини, прикрас для зачісок, а також паперових оберегів.
Нагадаємо, що на сьогоднішній день «СОС Дитяче Містечко» у місті Бровари – це єдине дитяче містечко на території України, де у 16 дитячих будинках сімейного типу, прийомних родинах та патронатній сім’ї на даний момент виховуються 96 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Прийомні батьки з дітьми отримують комплекс безкоштовних соціальних послуг, таких як освітні, психологічні, матеріальна допомога, корекційні, рекреаційні та ін.

sostaun4

sostaun6

sostaun5

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ