БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

Броварчанин Сергій Никифоров став призером чемпіонату Європи

2018 у самому розпалі, але вже зараз можна сказати, що цей рік може увійти в іторію, як рік високих спортивних досягнень броварських спортсменів.

Останні гарні новини зі спортивних арен світу – легкоатлет Сергій Никифоров у складі збірної України став «бронзовим» призером на Чемпіонаті Європи з літніх видів спорту, що проходив з 6 по 12 серпня в столиці Німеччини, Берліні.

Збірна України завершила чемпіонат Європи-2018 на 10-у місці в медальному заліку. Українці привезли 7 нагород: 2 «золота», 3 «срібла», 2 «бронзи».

На змаганнях Україна виступила численною командою у складі 88 спортсменів. Серед легкоатлетів були і представники Броварів. До складу збірної потрапили: Аліна Шух та Дарина Слобода (семиборство), Ольга Голодна (штовхання ядра), Сергій Никифоров (стрибки удовжину), Владислав Малихін (стрибки з жердиною), Іван Лосєв (спортивна ходьба) та тренери - Майя Шух та Наталія Грєдунова. Найкраще виступив

Сергій Никифоров, який став «бронзовим» призером (8 метрів 13 сантиметрів).

nikiforov2

Сергій народився в Криму, але з 10-річного віку проживає та тренується у Броварах. Юнак закінчив Броварське вище училище фізичної культури і вважає Бровари своїм рідним містом. Про перемогу говорить охоче, але наполягає – це тільки початок, у планах як мінімум олімпійські медалі.

«Величезна відповідальність, увага з боку людей та преси, до усього цього треба ще звикнути. Але у мене ще все попереду і я серйозно настроєний на здобуття найвищих спортивних досягнень», - каже призер Чемпіонату Європи.

15 серпня відбулася зустріч Сергія Никифорова та головного тренера збірної України з легкої атлетики Олександра Романюка з міським головою. Ігор Сапожко висловив слова вдячності спортсмену та наголосив на тому, що спортивні успіхи броварчан на змаганнях найвищого рівня уже стали доброю традицією, а міська влада докладе усіх зусиль для того, аби Бровари і надалі залишалися «кузнею» чемпіонів.

 

nikiforov1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ