БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

Новий парк та алея сакур на Київській: петиції підтримано

Чимало цікавих та важливих для міста пропозицій надходить від мешканців Броварів через систему електронних петицій. 14 серпня на черговому засіданні виконавчого комітету було підтримано дві електронні петиції, які у визначений законодавством термін набрали 250 голосів містян.

Так, за доцільне визнано створення нового міського парку на перехресті вулиць Київської, Чорновола, Соборності та пров.І.Сокура. На даній території, орієнтовною площею 5 га, вже багато років ростуть багаторічні дерева і створення парку у такому природному середовищі було б дуже доцільним, вважає автор петиції Ігор Овчинніков.

Єдина перешкода, яка наразі існує – дана територія знаходиться у власності державного підприємства радіопередавальний центр, яке входить у сферу відання держспецзв`язку. Тому для початку вирішено звернутися до користувача з проханням розглянути можливість припинення права користування даною ділянкою для подальшого її використання як паркової зони.

Автор другої петиції просить місцеву владу прибрати з вулиці Київської всі рекламні конструкції та висадити квітучі каштани або сакури.

Міський голова зазначив, що, аби не суперечити чинному законодавству, розпочати варто з внесення змін до Положення про розміщення об’єктів зовнішньої реклами у місті Бровари, адже кожен такий рекламний щит має власника та дозволи на розміщення чи аренду. Після того, як зміни буде прийнято сесією Броварської міської ради, можна буде говорити про демонтаж чи перенесення даних конструкцій.

Що ж стосується висадження дерев, то за словами заступника міського голови Григорія Голубовського, ця робота проводиться постійно. Інша справа, що дерева на міських територіях не можна саджати, де заманеться. Вулиця Київська з обох боків рясно «встелена» важливими мережами та комунікаціями, тому висаджувати зелені насадження можна тільки у встановлених місцях. До речі, за словами чиновників, фахівці підприємства «Даллас», яке вже багато років співпрацює з містом, надали план озеленення вулиці Київської. Для висадки пропонується обрати різні види кущів та кленів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ