БРОВАРИ -6
НБУ USD 28.2

Пожежа на вул. Марії Лагунової: відбулися легким переляком

Нещодавна подія, що сколихнула не тільки Бровари – пожежа у багатоквартирному будинку по вул.Гагаріна, 16 – змушує швидко реагувати на будь-які небезпечні ознаки загоряння чи задимлення, що може свідчити про виникнення чергової надзвичайної ситуації.

6 серпня о 12.43 на службу «101» поступив сигнал – з вікна на 8 поверсі будинку №4, що по вул. Марії Лагунової, з’явився дим і явно чутно запах горілого. Як свідчать очевидці, одна за одною три пожежні бригади прибули до будинку дуже швидко.

«Прилетіли дуже бистро, тільки ж драбину не стали встановлювати, побігли наверх, до дверей», - каже мешканка будинку.

Двері квартири були зачиненими, але у під’їзді характерний запах гару був дуже сильним, хоча відкритого вогню й не було. Тож пожежні прийняли рішення зламати двері та рятувати людей, що могли бути у цей час в квартирі.

Як виявилося, господар квартири був удома. Чоловік поставив на плиту чи то готувати, чи підігріти їжу і заснув. Сон виявився настільки міцним, що розбуркати горе-кухаря змогли тільки пожежні. У квартирі спостерігалося значне задимлення, але, на щастя, до появи відкритого вогню не дійшло.

«Хотілося б звернутися до мешканців міста з проханням бути уважними та не залишати без нагляду електроприлади та газові плити. Іноді недбалість або необережне поводження з вогнем може обернутися страшною трагедією для багатьох людей. Бережіть себе!», - каже начальник Броварського районного відділення ДСНС України в Київський області.

Отож, будьте пильними та за найменших підозр – звертайтеся до екстрених служб. Адже дійсно – все добре, що закінчується добре…

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ