БРОВАРИ +1
НБУ USD 28.15

Допоможіть спіймати короїда!

Днями активну дискусію викликала новина про те, що у броварському сквері,що на вул.Симоненка, який в народі вже "охрестили" парк Сосновий,   негайно потрібно вирізати не багато, не мало - 20 дерев хвойних порід.

А все тому, що дерева виявилися ураженими природним шкідником - верхівковим короїдом. Якщо вчасно не прийняти міри - за декілька тижнів можна втратити усі зелені насадження на даній території, а шкідник має здатність перелітати на немалі відстані та продовжувати свою "руду" справу. Чому "руду"? Та тому, що при ураженні у дерева відразу жовтіє верхівка крони.

koroed1

У понеділок після проведення усіх необхідних документальних процедур, уражені дерева було видалено.

"Хотілося б звернутися до броварчан з проханням - у разі виявлення дерев з пожовклими верхівками, негайно повідомляйте до відповідних комунальних служб, або ж на довідкову виконкому, аби не допустити розповсюдження шкідника на значні масиви зелених насаджень", - каже головний еколог міста Юрій Жимайлов.

Отож, якщо ви помітили у парках, скверах або на вулицях міста дерева з пожовклою кроною та першими ознаками захворювання - повідомляйте про це на "гарячу лінію" виконкому. Можливо, саме ваш сигнал збереже цілі масиви зелених насаджень.

koroed3

koroed5 1

koroed2

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ