БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Велике серце маленької дівчинки : історія одного проекту

Все почалося досить давно – років три тому, коли у звичайній сім`ї з’явився звичайний чотирилапий друг – песик Мані. Однак, ця подія виявилася знаковою не тільки для Мані та родини Волянюк, але й, як виявилося, для усього нашого міста.

Активна, креативна та надзвичайно комунікабельна Софійка – найкраща подружка Мані – вже давно хотіла реалізувати якусь «крейзі-ідею». Після того, як дівчинка стала гуляти зі своїм чотирилапим вихованцем, вона зрозуміла – у місті катастрофічно не вистачає територій, де такі, як Мані песики-«живчики» могли б вибігати та вистрибати енергію, що переповнює їх собачі серця.

manidog2

«Софія одного дня сказала – мама, я буду займатися будівництвом майданчика для вигулу собак. Я сказала – займайся. І вона все далі робила сама: знайшла в інтернеті однодумців, волонтерів, почала активно спілкуватися. І коли ми зрозуміли, що для неї це не просто так, стали допомагати доньці реалізувати свою мрію», - розповідає згадує Наталя Волянюк, мама 14-річної Софії.  

Дівчинка налагодила зв’язки з Благодійним фондом «HappyPaw», який виступив гарантом впровадження даної ідеї, та разом з батьками вирушила на прийом до міського голови.

«Ми йшли без особливих сподівань. Адже очікували, що отримаємо якщо не відмову, то в усякому разі безліч причин для супротиву. Ми записалися на прийом до міського голови, озвучили свої ідеї, а він… дістав свій мобільний і показав фото зі Страсбурга, де в кожному дворі є такі майданчики для вигулу собак. На диво, ідея «зайшла на ура», я була дуже здивована і приємно вражена такою реакцією міського голови. Далі він відразу ж надав доручення УЖКГ і пішла робота», - розповідає пані Наталя.

За рік Софія спромоглася назбирати ні багато, ні мало – 50 тис. грн. на реалізацію своєї ідеї, тільки на благодійному ярмарку юна активістка разом з Мані та групою підтримки назбирали 9 тис. 600 грн. Паралельно підшукували місце для першого «пілотного» майданчика.

«Разом з працівниками УЖКГ ми об’їхали декілька місць, де планується облаштувати місця для вигулу і зупинилися на ось цій території - на перетині вулиць Гагаріна та Київської, неподалік приміщення податкової», - показує Наталя Волянюк.

27 липня для Софії відтепер – день особливий, адже саме сьогодні ідея її життя отримала конкретне втілення – було встановлено кілочки, якими огородили територію, де буде встановлено результат її титанічної праці.

«Це наша спільна діяльність з владою, адже 50 тисяч не вистачило б для виконання усіх робіт, тому ми дуже вдячні адміністрації КП «Бровари-Благоустрій», які допомагають нам зробити розмітку, встановити огорожу, поребрик, лавки, деякі спеціальні споруди на цій невеликій території , вони ж завезуть пісок та гран відсів. Виходить, що спільними зусиллями ми робимо велику справу», - радіє пані Наталя.

В неділю, 29 липня, Софія, Мані та Наталя чекатимуть усіх бажаючих поспілкуватися на місці встановлення майданчика. Сподіваються на підтримку та порозуміння з мешканцями навколишніх будинків.

А Софійка додає: «Якщо все вийде на цьому місці і майданчик простоїть місяць, я обіцяю – у Броварах їх буде десять! Я це зроблю!»

І дивлячись у дитячі захоплені та радісні дитячі очі хочеться вірити, що дорослі зроблять усе від них залежне, аби велика мрія цієї маленької дівчинки збулася!

manidog1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ