БРОВАРИ -10
НБУ USD 28.2

«Комкон» повертається на охорону міста

Днями до нас у редакцію поступило декілька телефонних дзвінків від броварчан, які стурбовано запитували – що за озброєні люди ходять вночі по території парку Перемоги, чому увечері парком їздить автомобіль з написом «Служба охорони» і чи мають взагалі законні підстави ці люди знаходитися у центральному парку?

За роз’ясненнями ми звернулися до голови ГФ «Комкон», що базується у нашому місті, Олександра Попелухи.

«Дійсно, з 12 липня співробітниками нашого громадського формування проводиться патрулювання території парку Перемоги. Зараз працює піший патруль та за потребою на підсилення може бути задіяно автопатруль, у планах на найближчий час для більш оперативного реагування організувати велопатрулювання парку. Ми вже закупили велосипеди для наших співробітників, тому досить скоро у парку можна буде побачити наші велопатрулі», - каже Олександр Попелуха.

Чим викликані такі дії, мабуть, пояснювати не потрібно, адже постійні випадки вандалізму та псування громадського майна саме на території центрального парку Броварів, особливо у літній період, вже якось навіть стали нормою. Про розпиття спиртних напоїв, зухвалу агресивну поведінку деяких громадян у стані алкогольного сп’яніння та інші прояви порушення правил перебування у громадському місці теж відомо дуже добре. Питання охорони та цілодобового патрулювання парку визріло вже давно.

«До нас звернулися представники влади з проханням організувати охорону парку в нічний час. Ми заключили договір з балансоутримувачем парку КП «Бровари-Благоустрій» і ось з 12 липня вже вийшли на повноцінне патрулювання. Наші співробітники виходять у парк з 19.00 і патрулюють до 7 години ранку. Дозвіл на зброю має кожен член нашого громадського формування на законних підставах. Люди у нас проходять спецпідготовку, добре знають і розуміють, яким чином вести себе у тій чи іншій ситуацій. Так що хвилюватися не варто. Ми знаходимося в парку саме для збереження спокою та правопорядку», - запевняє голова ГФ «Комкон».

Співробітники «Комкону» мають досить широкий спектр повноважень, тому правопорушникам не варто скептично ставитися до усних зауважень та попереджень, адже і затримати, і доставити в поліцію особливо «активних» громадян «комконівці» можуть на абсолютно законних підставах. До речі, присутність у складі патруля співробітника поліції для затримання порушника необов’язкова.

Що стосується наявності патрульного автомобіля, то він з’являється у парку після 23.00, рухається з малою швидкістю та для привернення уваги з включеним проблисковим маячком. Тож, якщо вам потрібна допомога, можете сміливо йти «на світло».

«На сьогодні особливих інцидентів не було, єдине, що з п’ятниці на суботу група молодих людей у стані алкогольного сп’яніння намагалася перекрити в’їзд нашого патрульного автомобіля на територію парку, але після проведеної бесіди з роз’ясненнями, все було вирішено на місці. Ми взагалі намагаємося більше говорити з людьми, пояснювати, аніж застосовувати якісь силові методи», - каже Олександр Володимирович.

Отож, сподіваємося, що відтепер наш парк стане безпечним, чистішим та приємним місцем саме культурного відпочинку і для дорослих, і для малюків. А «Комкон» обіцяє – зробить для цього все, від них залежне!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ