БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Ще зовсім юні, а вже чемпіони світу: броварські ушуїсти знову привезли «золото»!

У середу, 18 липня, близько 19:00 у аеропорту Бориспіль приземлився літак, на якому з гордим званням ЧЕМПІОНИ СВІТУ прилетіли наші Броварські ушуїсти. Гучними оплесками та кличем «Молодці!!!» зустрічали юних спортсменів їх батьки та друзі.

«А хто це?», «А що вони виграли?», - реагуючи на галас команди підтримки, запитували зацікавлені пасажири та ті, хто зустрічав з рейсу своїх рідних.

Так це ж наші чемпіони - Данило Князєв, Данило Фещенко, Дарина Люта та Вероніка Морозьонкова разом зі своїми тренерами Андрієм Ковалем та Олексієм Носачем повернулися з Ріо-де-Жанейро, де 14 липня відбувся VII чемпіонат світу з ушу серед юніорів.

Понад 700 спортсменів із 40 країн світу, а ці з виду зовсім юні молоді люди зуміли вибороти дві найвищі нагороди в категорії дуйлянь (театралізований поєдинок, у якому беруть участь два учасники) і привезли для України «золото». Хлопці у командних виступах отримали 9,30 балів, а результат дівчат склав 9,25 балів. Без сумніву, такий результат є доказом наполегливої праці та безперервних тренувань.

Зустріти чемпіонів приїхали також начальник відділу молоді та спорту Дмитро Рожков разом зі своїми колегами та начальник управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв. Спортсмени окрім традиційних квітів та заслужених овацій отримали щедру порцію уваги, захоплення та поваги.

Редакція «ГР» приєднується до усіх щирих вітань та бажає нашим славним дівчатам та хлопцям неймовірних успіхів у майбутньому!

ywyis

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ