БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Вибачте, посуньтеся! – на «Порошинці» нарешті демонтують рекламну стелу

Бровари поступово змінюють своє обличчя, замість подовбаних часом, людьми та природою тротуарів з’являються сучасні пішохідні зони, викладені бруківкою.

Щоправда, не відразу нововведення «приживається», інколи доводиться розбирати, підсипати та перекладати бруківку, що просідає та провалюється. Як кажуть фахівці це – в принципі, нормальний процес, адже в будь-якому випадку існує рух ґрунту. Та іноді доводиться проводити демонтаж існуючої бруківки зовсім не через природні процеси.

Буває, що об’єкти, встановлені ще задовго до проведення робіт по благоустрою, не вписуються в загальну архітектурну картину. Так вийшло з рекламною стелою ТРЦ «Термінал», що встановлено на перехресті вул. Київської – Гагаріна – Чорновола.

mm3

З одного боку – треба робити тротуар, з іншого – важко йдуть переговори з власником рекламного об’єкту, якому, логічно, не дуже хочеться пересувати таку громіздку конструкцію.

І ось нарешті, 19 липня о 9.00 після погодження з ТРЦ «Термінал» розпочалися роботи по демонтажу цього об’єкту.

mm2

На місці були присутні представники управління містобудування та архітектури, КП «Бровари-Благоустрій» та місцевого УЖКГ та разом з представниками власника стели узгоджували нове місцерозташування реклами згідно затвердженої технічної документації. До речі, і демонтаж, і перенос, і монтаж на новому місці проводиться за рахунок власника стели.

Закінчити роботи та повністю звільнити тротуар обіцяють за два - максимум три дні.

mm1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ