БРОВАРИ +2
НБУ USD 28.15

Гордість України - броварчанин Віктор Пасілецький

Ім’я Віктора Пасілецького – учня вже 11 класу Броварської гімназії ім. Степана Олійника – декілька років поспіль добре відоме у педагогічних колах не тільки Київщини, але й України.

Адже саме цей усміхнений юнак три роки міцно тримає першість на олімпіадах Всеукраїнського рівня з географії. Віктор – стипендіат голови Київської обласної державної адміністрації та Президента України, а відтепер – ще й кращий з кращих юних та обдарованих представників нашої держави. Адже саме Віктор у надзвичайно важкій боротьбі виборов честь представляти Україну на Міжнародній олімпіаді з наук про Землю, яка відбудеться в Таїланді з 7 по 17 серпня поточного року.

«Цьогоріч на Всеукраїнській олімпіаді я зайняв перше місце і тим, хто зайняв призові місця було дозволено пройти відбір на Міжнародну олімпіаду. Я пішов на відбір, це було перше коло і там ми писали контрольні англійською та українською. За цими результатами я потрапив у 8-ку кращих, далі нас запросили в Еколого-натуралістичний центр на підготовку, ми тиждень готувалися, знову написали контрольну і за результатами відібрали 4-ку. Тепер продовжую підготовку до Міжнародного етапу», - скромно посміхається Віктор.

До високих результатів спонукає довіра та підтримка педагога та наставника Віктора, викладача географії та економіки гімназії ім.Олійника Ольги Павлівни Кислової, яка змогла розгледіти у ще зовсім юному школяреві Божу іскру.

«В учителя має бути відчуття, я його примітила, коли ще він у мене не вчився, своєрідний хлопець, дуже наполегливий, з непростим характером, але, мабуть, саме так і повинно бути. Він цікавився багатьма сферами, його було видно відразу, не одна я запримітила його. У нього є така риса - цього хлопця скільки будеш нагружати, стільки він працюватиме. Коли вони були на зборах, працювали з 8 ранку до 8 вечора, дитина, яка не має наполегливості та таланту від Бога, просто не витримала б», - розповідає Ольга Павлівна.

pos2

Не тільки талант та власна працездатність - запорука успіху Віктора Пасілецького. Найголовніше, що обдарованого хлопця змалечку підтримували та направляли у правильне русло батьки.

«Він завжди був відмінником, але ж поведінка, - сміється мама Олександра Григорівна. - З такою дитиною дуже важко. Він у мене дорослий з дитинства, з 9 років повністю самостійний, сам приймає рішення, я можу тільки підказати та порадити. Ось говорять – потрібно виховувати дитину. У нашій родині виховання - це тільки власний приклад».

Підготовка до Міжнародної олімпіади ускладнюється тим, що в Україні географія викладається до 10 класу, а, наприклад, в Казахстані – 12. До того ж, аби достойно пройти всі тестові випробування потрібно досконально розбиратися не тільки у географічних термінах, але й в економіці, астрономії, метеорології, геології. У деяких країнах ці дисципліни викладаються у межах шкільних програм, нашим же співвітчизникам доводиться активно займатися самоосвітою або звертатися за допомогою до науковців та викладачів ВУЗів. До речі, аби пройти непросте випробування та потрапити до Таїланду, Віктор деякий час вже займався з педагогами Національного університету ім.Шевченка, а днями заплановано декілька зустрічей зі столичними науковцями, які готові поділитися з юним обдаруванням своїми теоретичними та практичними знаннями.

pos

12 липня з Віктор зустрівся з міським головою Ігорем Сапожком. До спілкування долучилися начальник управління освіти та науки Броварської міської ради Оксана Мельник, викладач Віктора Ольга Павлівна Кислова та його мама Олександра Григорівна. Міський голова побажав йому успіху у непростому міжнародному змаганні та наголосив на тому що саме за такими – молодими, наполегливими, обдарованими представниками молоді – майбутнє та розвиток нашої квітучої України.

Коментарі   

0 # Тоцька Тетяна Петрів 13.07.2018, 06:12
Вітаємо тебе Вітя!!! Ми пам"ятаємо тебе і пишаємося тобою!!! Привіт тобі від вихователів ДНЗ "Ялинка" імені В.О.Сухомлинського!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ