БРОВАРИ -13
НБУ USD 28.19

«Мотузковий парк» ще раз перевірять

Після прикрого інциденту, що стався у квітні цього року у «мотузковому містечку», який розміщено у парку Перемоги, владою було прийнято рішення про проведення масштабної перевірки даного атракціону.

Нагадаємо, що 14 квітня 8-річний хлопчик зірвався з повітряної траси та був госпіталізований з травмами середньої тяжкості. Міський голова на своїй офіційній сторінці у соцмережі Фейсбук зазначив, що даний випадок не може залишитися без уваги та навіть заявив, що планує ініціювати розірвання договору із «мотузковим містечком».

Перевірку було проведено, адміністрація парку запевнила, що всі зауваження було враховано, а недоліки негайно усунуто, однак, позиція міського голови не змінилася. Однак, у парку екстремальних розваг знайшлося серед броварчан й чимало прихильників, які вважали, що даний парк – єдина місті європейська розвага, де можна весело та креативно відпочити разом з дітьми. Цього разу активні мешканці пішли далі просто коментування новини у соцмережах і створили відповідну петицію з проханням не закривати «мотузковий СКАЙПАРК». За майже два місяці голосування, петиція набрала необхідні для розгляду 250 голосів і 10 липня проект рішення про розгляд електронної петиції було винесено на чергове засідання виконавчого комітету.

При обговоренні даного питання, міський голова знову заявив, що безпека відвідувачів має бути обов’язковим пріоритетом. Члени виконкому проголосували «за» дане рішення, натомість міський голова «утримався».

Згідно прийнятого документу, дана петиція буде направлена на розгляд Комунальному підприємству «Бровари-Благоустрій» та спеціалісту з питань безпеки праці та безпечної життєдіяльності населення для подальшого вивчення доцільності функціонування мотузкового парку на території міста Бровари. Свої висновки та пропозиції мають подати на засідання виконкому до 14 серпня поточного року. До того часу «мотузкове містечко» функціонуватиме за своїм звичним графіком.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ