БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Позачергова сесія міськради: невідкладні рішення нагальних питань

3 липня відбулося засідання позачергової, 42-ї сесії депутатів Броварської міської ради. Терміновість зібрання обумовлено перш за все необхідністю прийняти рішення, що стосується реорганізації Броварської центральної районної лікарні.

В недалекому майбутньому наша БЦРЛ змінить не тільки звичну для кожного назву – центральна районна лікарня - на Броварська багатопрофільна клінічна лікарня, але й форму діяльності з Комунального закладу на Комунальне некомерційне підприємство. Звичайно, під час реорганізації такого складного підприємства виникає чимало нюансів. А якщо взяти до уваги, що лікарня ні на хвилину не припиняє своєї діяльності, все стає ще складніше. І на додачу до усього, лікарня в нас хоч і знаходиться у Броварах, обслуговує ще й мешканців району, а отже засновниками підприємства є як міська, так і районна ради, а отже узгодити спірні питання та дійти згоди потрібно ще й на двох сесіях – міській та районній.

Під час минулої сесії міські депутати не змогли дійти згоди по ряду питань, наприклад, про склад спостережної ради та ще по декількох пунктах, отож було вирішено взяти невеликий «тайм-аут», ретельно ще раз опрацювати рішення та винести проекти на позачергову сесію.

Як показала практика, це було дійсно правильне рішення, адже цього разу емоцій було набагато менше, депутати відповідально підійшли до розгляду запропонованих проектів рішень, дійшли згоди і голосування було практично одностайним. Отож, було затверджено передавальний акт та Статут Комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області і відсьогодні процес реорганізації закладу охорони здоров’я фактично завершено.

Наступним розглядалося питання управління житлово-комунального господарства, після затвердження якого 1 млн. грн. виділено на закінчення робіт по капітальному ремонту вул. Петропавлівської та 250 тис. грн. виділено на п’ять комунальних ЖЕКів на поточний ремонт житлового фонду та елементів благоустрою.

І підсумували засідання «фінансовим» рішенням, згідно якого окрім видатків на об’єкти УЖКГ, 800 тис. грн. виділено по субвенції на виконання Програми «Покращення надання вторинної медичної допомоги населенню міста Бровари та відновлення матеріально-технічної бази Броварської Центральної районної лікарні на 2018 рік».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ