БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

У парку комунальної техніки знову поповнення

Ще одну одиницю техніки, так званий "вуличний пилосмок" отримали у вівторок, 19 червня, у КП "Бровари-Благоустрій".

 Нова для нашого комунального підприємства машина німецької фірми "Кёрхер" була придбана у Житомирі, там же, де й перший «прибиральник». До речі, закуплена за майже мільйон гривень техніка вже майже місяць успішно трудиться на вулицях міста, значно скорочуючи фронт робіт для прибиральників.
«Дана технічна одиниця працює дійсно, як пилосос, тобто підмітає та «всмоктує» пил, листя, недопалки, якісь дрібні сміттєві залишки, наприклад, пачку з-під цигарок, папірці, фантики з цукерок та інше. Маневровий, маленький за габаритами, зручний у використанні», - каже про нового помічника заступник директора КП «Бровари-Благоустрій» Володимир Добровольський.
Даний спецавтомобіль удвічі менший за раніше придбаного попередника. Зважаючи на те, що машина теж не нова, а бувша у використанні, вартість "вуличного" помічника становить 400 тис. грн. За його допомогою дуже зручно прибирати важкодоступні та вузькі місця на території міста, наприклад, "кишені" зупинок автотранспорту. Сьогодні вперше нова техніка продемонструвала свої можливості на території парку ім.Т.Г.Шевченка

3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 30 березня 2021, 15:21
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ