БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

День медика: свято людей, що рятують життя

17 червня – третя неділя літа, тож за доброю традицією усі працівники галузі охорони здоров’я відзначатимуть у цей день своє професійно свято – День медичного працівника.

За тією ж доброю традицією у переддень свята, 14 червня, у малій залі Броварської міської ради провели нагородження кращих медпрацівників первинної ланки.

med pl3

За вагомі досягнення у професійній діяльності подяками Броварського міського голови відзначили чотирьох працівників «Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги». Зокрема, лікаря загальної практики – сімейного лікаря медичної амбулаторії ЗПСМ № 2 Яну Корінь, медичну сестру загальної практики медичної амбулаторії ЗПСМ № 5 Людмилу Пустиннікову, лікаря педіатра дільничного медичної амбулаторії ЗПСМ № 2 Валентину Тимощук та головного бухгалтера Людмилу Романову.

med pl

«В першу чергу хочеться висловити подяку за ваш труд. Саме ви стоїте на передовій, саме до вас ми звертаємося зі своїми проблемами у першу чергу. Величезна подяка вашому керівнику Ігорю Андрійовичу, який протягом короткого часу зумів так організувати усю роботу, що Бровари стали взірцем. У нас є великі перспективи на майбутнє і в першу чергу – це створення амбулаторії для нового мікрорайону: на сьогодні вже проведено тендер і виділено перші кошти. Тож ми рухаємося і рухаємося тільки вперед. Усім здоров’я і сил», - зазначила у своєму вітальному слові заступник міського голови Лариса Виноградова.

У цей день подяками відзначили ще 21 заслуженого медпрацівника первинної ланки, з яких лише один представник сильної статі – водій «швидкої».

med pl1

Наступного дня, 15 червня, вітання від представників влади та громади міста приймали лікарі вторинної ланки - ті, хто вислуховує пацієнтів у чисельних профільних лікарняних кабінетах, ті, хто проводить складні операції, ті, хто приймає пологи, ті, хто допомагає повернутися до повноцінного життя.

«У день вашого професійного свята хочеться сказати багато теплих слів на адресу кожного медика. Ви - запорука нашого здоров'я, ви - наші рятівники у найтяжчі хвилини нашого життя. Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше. Від усієї душі бажаємо вам здоров'я, щастя та мирного неба!», - привітав присутніх у залі, а в їх особі – увесь чисельний колектив БЦРЛ, заступник міського голови Григорій Голубовський.

За вагомі досягнення та багаторічну сумлінну і наполегливу працю Подяками міського голови та цінними подарунками нагороджено лікаря-інфекціоніста Ольгу Безрущак, лікаря приймального відділення центру «Дитяча лікарня» Євгенія Бобка, лікаря-хірурга Андрія Дроценка, лікаря-анестезіолога Олену Краєвську, лікаря-психіатра Жанну Матвієнко, техніка-дозиметриста районного відділу лабораторних досліджень Оксану Нижник, завідувачку рентгенологічного відділення Марію Півоварову, помічника лікаря-епідеміолога Наталію Чорну, фельдшера-лаборанта мікробіологічної лабораторії районного відділу лабораторних досліджень Ірину Богородську.

med hosp1

Також Почесними грамотами виконкому та цінними подарунками з нагоди Дня медичного працівника нагородили Лілію Борзенкову – лікаря-невропатолога, Тетяну Ковальчук – лікаря акушер-гінеколога, Таїсію Срібну – акушерку консультативно-діагностичного центру та Марину Ткач – лікаря-пульмонолога.

Редакція газети «Громадський Ревізор» приєднується до усіх вітань та бажає кожному представнику цієї благородної професії міцного здоров’я, мужності та сил, поваги від людей, миру, достатку та благополуччя. Дякуємо вам за врятовані життя!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ