БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Заслужена нагорода: броварським 9-класникам вручили відзнаки

Зазвичай, стаючи дорослим, кожен з нас бажає отримувати все миттєво: переробив план на роботі - будьте ласкаві, видайте премію, працював понаднормово - ну, значить вихідний повинні дати. І навіть принцип «добро повертається сторицею» став якимось надто розпливчастим і не завжди коректним.

А ви уявіть, а багато хто з вас, впевнені, і згадає, що будучи учнем, задля омріяного свідоцтва з відзнакою потрібно було працювати не покладаючи рук цілих 9, а то й 11 років. А це сотні похапцем з’їдених сніданків, недоспаних ночей, прогулянок з друзями і звісно, побачень. І скільки раз ми мріяли, щоб день став хоч на кілька годинок довшим…

vipy

У цьому році на урочистій церемонії вручення свідоцтв з відзнакою про базову середню освіту, котра відбулася 15 червня у Броварському ПТДЮ, були присутні лише 67 учнів (з 1048). Це 67 найкращих випускників 9-х класів, які пройшли до цього такий складний і довгий шлях. У цій відзнаці вся їхня цілеспрямованість, наполегливість і працелюбність.

vipy5

«Вітаю кожну дитину, яка протягом 9 років виборювала право бути тут і отримати свідоцтво з відзнакою. Це перша ваша велика заслужена нагорода. Усім успіху, щасливої долі, а для тих, хто планує вже здобувати для себе фах, бажаю професію, яка приноситиме вам тільки задоволення», - зазначила у своєму вітальному слові заступник міського голови Лариса Виноградова.

Після церемонії вручення випускників своїми номерами привітали й вихованці ПТДЮ.

vipy1

vipy2

vipy4

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ