БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Підмітає, миє та ще й прибирає: нова техніка на вулицях Броварів

Відсьогодні у комунальників нашого міста з’явився маленький, але дуже ефективний помічник. «Вуличний миючий пилосмок» німецької фірми «Schmidt» рано-вранці вже активно прибирає Майдан Свободи.

«Головна перевага даної техніки – маневровість завдяки компактним розмірам. Дуже зручна у використанні, багатофункціональна. З допомогою цієї машини можна підмітати та мити як асфальтне покриття, так і ФЕМ-плитку у парках та скверах, тротуари та алеї. Окрім того машина може працювати в режимі «пилосмока», - тішиться новим помічником директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко.

shmidtt2

У комплекті до нової одиниці вже є навісне обладнання, так званий відвал, за допомогою якого можна більш ретельно проводити прибирання під бортом, а у зимовий період часу проводити розчистку снігу у тих місцях,куди більш габаритна техніка не може дістатися.

Вартість такої комбінованої міні-машини – 1 млн. грн., але це ціна після 6 років використання. Нова ж коштує близько 4 млн. грн.

«Машина дуже якісна, я думаю, окупиться в найближчий час. Якби таких на місто 3-4 одиниці, то було б взагалі прекрасно. У нас зараз є два підготовлені до роботи на даній техніці водії, тому працювати можуть навіть у дві зміни», - каже Андрій Василенко.

За тиждень-два у «Благоустрої» з’явиться ще один такий же багатофункціональний автомобіль, але дещо менших розмірів. Отож, сподіваємося, броварчани вже зовсім скоро оцінять переваги розширення технічного парку наших комунальників.

shmidtt1

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ