БРОВАРИ +6
НБУ USD 27.95

Увага! Термінове припинення газопостачання району «Торгмаш»

Про тимчасове припинення газопостачання багатоквартирних та індивідуальних житлових будинків мікрорайону «Торгмаш» з 6 по 15 червня поточного року, було відомо заздалегідь.

Адже ці роботи проводяться згідно до плану організації робіт Броварської філії ЕГГ ПАТ "Київоблгаз". Відповідне оголошення було розміщено на офіційному сайті Броварської міської ради.
Однак, увечері 5 червня надійшла інформація про те, що відключення «Торгмашу» від постачання природного газу відбудеться негайно.
«У зв’язку з виникненням аварійної ситуації на гілці газопроводу, по якій проводиться газопостачання Торгмашу, ми змушені провести відключення вже сьогодні, 5 червня. Про аварійний стан даної ділянки газопроводу було відомо, саме тому і були заплановані роботи», - каже начальник Броварської філії ЕГГ ПАТ «Київоблгаз» Андрій Недяк.
Ремонтні роботи вже розпочато, однак, сподіватися на те, що газопостачання відновлять раніше оголошеного терміну – тобто до 15 червня – на жаль, не варто. Газовики кажуть, що ситуація досить серйозна і аварійну ділянку будуть лагодити ретельно, а громадян закликають тимчасово винайти можливості перейти на  альтернативні побутові прилади.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ