БРОВАРИ +3
НБУ USD 27.95

45 тисяч 639 грн. : підведено підсумки акції «Я дякую тобі!»

Під час святкування Дня захисту дітей сотні людей долучилися до Благодійної акції «Я дякую тобі!» по збору коштів для юного броварчанина Валентина Мельниковича.

16-річний хлопець вже 10 років бореться з системними склеродермією та остеопорозом. На обстеження та подальшого лікування Валентина чекають у м.Гомель (Білорусь). Вже відома сума, необхідна для поїздки до Білорусі – 90 тисяч гривень. Для батьків таке фінансове навантаження просто не підйомне, тому мама звернулася за допомогою до міської влади.

diakyutobi2

Завдяки зусиллям відділу культури Броварської міської ради і Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста, було розпочато збір коштів на лікування хлопчика. Фінанси акумулювалися на благодійному рахунку Червоного Хреста.

«Перші кошти поступили на наш рахунок ще 21 травня, і протягом цього часу поступово сума збільшувалася. До акції долучилися підприємства нашого міста, дитячі колективи та небайдужі мешканці Броварів. Суми різні – від 20 грн. до 6-8 тисяч», - розповідає головний бухгалтер БМРО Товариства Червоного Хреста Ніна Соболь.

Кожен колектив, який брав участь у концертній програмі на День захисту дітей у Броварах, вніс свій вклад у благодійну справу.

«Звичайно, за бажанням і по можливості були зібрані кошти нашими творчими колективами. Ми надзвичайно вдячні кожному, хто перейнявся долею цього хлопчика і доклав зусиль для того, щоб допомогти цій дитині. Кожен благодійник отримав дуже гарну подяку за підписом пані Надії – мами Валентина, саме тому ця акція і проходила під гаслом «Я дякую тобі!», - каже заступник міського голови Лариса Виноградова.

diakyutobi

 

Отож, сьогодні мамі Валентина Мельниковича буде перераховано 45 тис. 639 грн., за мінусом податку на доходи та військового збору, кажуть організатори. Однак, це навіть менше половини необхідної суми. Тому, акцію не закінчено. Ще протягом місяця-півтора Валентин буде в Україні, оскільки наразі проходить курс лікування у «Охматдиті».

Рахунок для збору коштів відкритий Броварською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України:

р/р 26000301089585

в ТВБВ 10026/0741 філії Головного управління по м. Києву та Київській області

АТ «Ощадбанк»

МФО 322669

код 25950797 Броварська МРО ТЧХУ

з позначкою «Благодійний внесок на лікування Мельниковича Валентина Васильовича»

Ще є час та можливість долучитися до благородної справи і допомогти дитині знову жити повноцінним життям.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ