БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

Оперативно про головне

Оперативна нарада у понеділок, 4 червня, розпочалася зі зворушливої події. 11 травня поточного року Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно трьом жителькам нашого міста.

Міський голова та усі присутні на нараді щиро привітали Марію Васильєву, Тетяну Блінову та Наталію Хомченко, кожна з яких народила та виховала 5 дітей. Загалом у Броварах проживає 28 жінок, яким присвоєно це Почесне звання. У їх родинах виховується 186 дітей, у багатьох вже є онуки та правнуки.

Далі у ході наради представники управлінь, відділів та підрозділів виконкому проінформували про події та заходи, що відбулися минулого тижня, а також ознайомили з планами на наступний робочий період.

Зокрема, керівник відділу лабораторних досліджень Віра Товстоног звернула увагу на те, що вже розпочинається сезон грибів та закликала бути особливо уважними на прогулянках з малечею.

«Хоча ще, наче, і не сезон для грибів, але на Київщині вже є один випадок отруєння грибами. Дитина на дитячому майданчику наїлася грибів і тільки швидке реагування врятувало їй життя. Тому закликаємо бути обережними та не допускати вживання у їжу невідомих грибів, а дітям взагалі не рекомендовано вживати гриби», - каже Віра Товстоног.

Начальник управління освіти та науки повідомила, що наразі продовжується процес здачі ЗНО. На жаль, не зажди випускники розуміють важливість даного заходу. Так, під час одного з іспитів, двоє випускників були відсторонені від ЗНО, оскільки в одного було виявлено навушники, в іншого хоча й відключений, але мобільний телефон, якими категорично забороняється користуватися та навіть мати при собі під час екзамену.

«Наразі батьки подали заяви про участь у додатковому турі, але чи вдасться дітям потрапити буде вирішуватися на вищому рівні», - каже начальник управління освіти та науки Оксана Мельник.

Якщо ж школярам буде відмовлено у апеляції, то вони отримають атестати з найнижчими балами по даному предмету. Тому, не зневажайте правила, аби потім не пожалкувати.

До речі, випускний для 9-х класів заплановано на 15 червня, тоді як одинадцятикласники святкуватимуть вступ у доросле життя 27 червня на Майдані Своободи.

Не обійшли увагою і ситуацію з функціонуванням закладу «SmokyBar», що по бульвару Незалежності. Демонтувати літній майданчик своїми силами керівники закладу пообіцяли ще до 28 травня, однак, і до сьогодні обіцянки своєї не виконали. Тому міський голова надав доручення у найкоротші терміни провести демонтаж літнього майданчика силами комунального підприємства «Бровари-Благоустрій».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ