БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

Любов до міста очима дітей

Напередодні святкування Дня захисту дітей, 31 травня, у МКЦ «Прометей» відбувся фестиваль дитячої творчості для дітей дошкільного віку «Ми діти твої, Україно!».

Свято було організовано в рамках міської Програми національно-патріотичного виховання і участь у концертній програмі брали усі заклади дошкільної освіти міста.

Від кожного з 20 ДНЗ на сцені був представлений один номер і основним завданням було розкрити у своєму номері головну тему – любов до рідного міста.

sadki1

І хоч свято традиційне, все ж глядачі відмітили, що жодного року іще не було на сцені «оркестрів». Дійсно, окрім не менш талановитих та цікавих хореографічних і вокальних номерів, на сцену виходила малеча і грала на музичних інструментах.

Варто відмітити, що ведучими свята також були юна леді та джентльмен (принаймні, так вони себе самі називали), які, до речі, чудово справилися зі своїми обов’язками.

Завершальною нотою на святі стало спільне виконання пісні про місто Бровари, котру написала Анна Стороженко, музичний керівник ДНЗ «Віночок», а також вручення цінного подарунку – портативної акустики (бездротові динаміки), яку отримали усі заклади дошкільної освіти. Хоча для маленьких артистів, здається, найціннішою винагородою стали солодощі.

sadki

sadki3

sadki4

sadki5

sadki6

sadki7

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ