БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Співпраця Броварів з Євросоюзом активізується

Україна є пріоритетним партнером Європейського Союзу, адже останній стабільно підтримує нашу державу в забезпеченні процвітаючого та демократичного майбутнього для її громадян, а також займає непохитну позицію в підтриманні її незалежності, територіальної цілісності та суверенітету.

Саме про це йшла мова під час інформаційного заходу від Представництва ЄС, що відбувся у Броварах 31 травня.

На публічну презентацію «Європейські програми для України та можливість співпраці з представництвом ЄС» до малої зали виконком було запрошено представників відділів та управлінь міськвиконкому, очільників громадських організацій та активістів, які зацікавлені у ознайомленні з найпопулярнішими програмами ЄС.

es1

«Ми прагнемо бути одними з перших в авангарді тих, хто рухається до європейських цінностей і саме Парламентська Асамблея Ради Європи уже тричі відзначила наше місто, як найбільш прогресивне та найбільш наближене за своїми вимогами до європейського союзу. В 2014 році ми отримали першу нагороду – Диплом Європи, в 2015 році ми отримали Прапор Європи, а цьогоріч, ми сподіваємося, на День міста, ми отримаємо від ПАРЕ наступну відзнаку – Почесний знак. І будемо прагнути до четвертої, найвищої нагороди Євросоюзу, яку мають лиш декілька міст в Україні. Ми прагнемо співпрацювати заради виконання європрограм, заради того, щоб ми могли, як європейці, в спільноті використовувати кошти на розвиток громадянського суспільства, на підтримку освіти, гуманітарної сфери, економіки», - відзначила у вступному слові заступник міського голови Лариса Виноградова.

До речі, Бровари цьогоріч завдяки зусиллям управління економіки та Броварського навчально-виховного об’єднання, виграли грант на активізацію співпраці у галузі дитячого шкільного самоврядування між нашими та польськими школярами-активістами. У жовні цього року до Броварів завітає польська делегація, приймати яку у БНВО будуть саме за кошти цього європейського гранту.

У продовження заходу керівник відділу преси та інформації Представництва Європейського Союз в Україні Юргіс Вілчінскас ознайомив учасників семінару з основними тонкощами роботи у впровадженні найпопулярніших на сьогодні європейських програм та проектів, зокрема, Erasmus+, CultureBridges, COSME, EU4Business, CreativeEurope та низки інших.

«Це надзвичайно цікавий та пізнавальний захід, і ми дуже вдячні Представництву ЄС за надану можливість поспілкуватися та провести настільки інформативну зустріч. Ми зацікавлені у співпраці і саме тому виступили з пропозицією частіше проводити у нашому місті подібні зустрічі, можливо, у вужчому колі підприємців, освітян чи громадських активістів», - каже начальник управління економіки Микола Загуменний.

До того ж, гості з Представництва ЄС в Україні отримали запрошення на урочисті заходи з нагоди Дня міста Бровари.

es2

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ