БРОВАРИ +5
НБУ USD 27.95

Розмаїття талантів Київщини на Броварському фестивалі

30 травня Бровари гостинно приймали чисельну талановиту юнь Київщини, адже цього яскравого, сонячного дня саме у нашому місті відбулося свято віншування дитячих талантів – обласний фестиваль «Таланти твої, Київщино».

Організатори заходу - Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та управління освіти та науки Броварської міської ради – доклали максимум зусиль, аби кожен з учасників фестивалю отримав максимум уваги та шани за пророблену протягом навчального року роботу. Учасниками фестивалю стали переможці всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, кращі юні спортсмени області; дитячі художні колективи закладів позашкільної освіти Київщини; юні художники та майстри народних ремесел, учні та студенти закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, представники батьківської громадськості, організацій роботодавців, громадських організацій тощо. Усього до Броварів завітало понад 1000 осіб.

kievoblt13

kievoblt11

Як зазначають організатори, метою фестивалю є формування єдиного творчого і культурного арт-простору для обдарованих дітей та молоді від дошкільного до юнацького віку, популяризація занять спортом, туризмом, творчою, науковою, дослідно-експериментальною, природоохоронною діяльністю, відзначення і стимулювання переможців Всеукраїнських творчих, інтелектуальних, спортивних дитячих та юнацьких змагань.

kievoblt15

Розпочався фестиваль урочистою ходою учасників у супроводі кращих музичних композицій у виконанні дитячих духових оркестрів області. Молоді, активні, цілеспрямовані, вони гордо йшли центральною алеєю парку Перемоги під оплески учасників фестивалю. Кожен з них вже зараз - яскравий представник майбутньої творчої еліти нашої держави.

kievoblt17

Символ фестивалю – унікальний 50-метровий Рушник Єднання, який складається з десятків мальовничих сегментів, створених дітьми Київщини, заряджений теплом дитячих долонь, розгорнули представники усіх районів столичної області. А спільне виконання Гімну нашої держави стало яскравим патріотичним моментом урочистого відкриття фестивалю.

kievoblt14

«Я переконаний, що сьогодні, коли у нашому центральному парку звучить дзвінкий дитячий сміх, кожна дитина, яка знаходиться на цьому багатолюдному святі – це справді талант Київщини, талант України, неповторний талант. Дорогі діти, я сьогодні хочу вам подякувати за ваше натхнення до перемоги, витримку і побажати вам нових звершень, нових перемог, прославляйте Київщину, прославляйте нашу державу!», - вітаючи гостей фестивалю сказав міський голова Ігор Сапожко.

kievoblt12

Також мер міста привітав та вручив Почесну грамоту та цінний подарунок від Броварської міської ради учню 10 класу гімназії ім.С.Олійника Віктору Пасілецькому, який вже багато років поспіль стає переможцем обласних та Всеукраїнських етапів учнівських олімпіад з географії.

Продовженням заходу стала велика концертна програма за участі дитячих колективів Київщини, серед яких і вихованці броварського позашкілля з ДЕНЦ «Камелія» та Палацу творчості дітей та юнацтва, а також церемонія нагородження кращих представників учнівської молоді.

У той же час увесь парк перетворився на суцільну виставкову зону, з безліччю локацій, тематичних виставок, зокрема, "Платформа талантів" з виставкою робіт вихованців закладів позашкільної освіти з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, робототехніки, авіамоделювання, судномоделювання, екскурсія парком Перемоги, яку провели юні краєзнавці Броварів , майстерня флористики "Квітучі сувеніри Броварщини";"Хендмейд-лабораторія"– виготовлення українських традиційних сувенірів та оберегів, майданчик для аквагриму, презентаційна локація "МАН – простір можливостей", STEM-майданчик"У світі цікавої науки", постер-галерея"Відкриваємо науку".

kievoblt3

kievoblt6

Учні та педагогічні працівники закладів професійної освіти Київщини представили професійний стартап"Від ідеї – до професійної майстерності".

Також у п’яти локаціях було розміщено виставки-презентації виробів, виготовлених руками учнів та майстрів виробничого навчання закладів професійної освіти (Білд-локація), сільськогосподарського виробництва (Кантрі-зона), громадського харчування (Фуд-корт), сфери послуг та легкої промисловості (Лаундж-зона). Крім того, відвідувачі парку та учасники фестивалю мали змогу помилуватися художніми виробами на Арт-локації.

kievoblt5

kievoblt10

Що й казати, розмаїттям талантів українська земля не перестає дивувати світ, а сьогоднішній фестиваль красномовно доводить, що молодь Київщини достойно продовжує як традиції предків, так і крокує в ногу зі стрімким розвитком прогресу.

kievoblt

kievoblt1

kievoblt2

kievoblt4

kievoblt7

kievoblt8

kievoblt9

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ