БРОВАРИ -9
НБУ USD 28.15

На крилах останнього шкільного вальсу…

Як швидко плине час, як неймовірно стрімко спливають роки шкільного дитинства…І ось уже знову яскравіє різнобарв’ям квітів шкільне подвір’я, знову змахують сльози батьки, знову на свій останній урок до школи поспішають випускники…

Свято Останнього дзвоника у Броварах відбулося 25 травня. 470 випускників 11-х класів та 1048 дев’ятикласників відсьогодні мають зробити чи не найважливіший вибір у своєму житті – обрати професію чи можливість продовжити навчання у ВУЗах чи здобути повну середню освіту у загальноосвітньому закладі. Однак, сьогодні всі вони – випускники!

Про те, як пройшли хвилюючі урочистості у школах нашого міста, у репортажах наших журналістів.

«Сьому школу не забудемо ніколи…»

Одинадцять років, як по східцях, довелося підійматися випускникам, одинадцять шкільних років… Як непомітно вони промайнули!І  незабаром усім колишнім школярам доведеться складати перший власний іспит на дорослість. А сьогодні для них урочистий і водночас дуже хвилюючий день — день прощання зi школою.

pz5

Спеціалізована загальноосвітня школа №7 цьогоріч має 211 випускників – розумних, талановитих, творчих, інтелігентних, таких цілеспрямованих та надзвичайно гарних у своїй раптовій дорослості. 67 з них сьогодні востаннє сядуть за шкільну парту, бо ж для них позаду 11 років навчання, великий відсоток з 144 випускників 9-х класів у вересні прийдуть до школи, аби через два роки знову стати випускниками.

pz6

«Ми надзвичайно пишаємося нашими випускниками. Всі вони дуже гарні діти, такі розумні, такі досвідчені, такі творчі та талановиті. Я бажаю кожному з них досягти своєї мети у житті, обрати професію до душі іі не забувати рідну школу. Тут їх завжди чекають, завжди радують їх досягненням та перемогам. В добру путь, випускники-2018!», - схвильовано, неначе вперше, каже директор школи Ольга Андріївна Жигулова.

pz8

Свято видалося традиційним, однак від того не менш хвилюючим та щемним. Вітання від директора, настанови батьків, квіти вчителям, шкільний вальс та відлітаючий у небо символічний дзвоник з повітряних кульок…А потім – вже справжній останній дзвоник цього навчального року сповістив про початок нового етапу, нових сподівань та нового дорослого життя. Нехай щастить!

pz7

«Перша школо...рідна школо»

Для когось свято останнього дзвоника радісне, бо закінчився навчальний рік і попереду веселі канікули, а для когось трохи сумне, бо сьогодні шкільний дзвоник, що протягом, здавалося, усього свідомого життя зустрічав у ранковий час, востаннє пролунав для найстарших учнів – одинадцятикласників.

pz11

pz12

У цьому році загальньоосвітня школа I-III ступенів № 1 випускає зі своїх стін 44 учні з дев’ятих класів та 20 учнів з одинадцятого.

Директор школи Олена Григорівна Рокоман щиро та сердечно привітала школярів та їх батьків зі святом останнього дзвоника : «Нехай мелодія останнього дзвінка залишиться у вашій душі спогадом про безтурботне щасливе дитинство ,яке ви провели в стінах рідної школи. Нехай ваша дорога буде світлою та успішною, усі ваші мрії і сподівання здійсняться, а школа радо буде зустрічати кожного з вас. Я сподіваюся, що ви прийдете до своїх вчителів, щоб поділитися своїми здобутками».

pz13

pz14

На святковій лінійці було нагороджено похвальними листами 42 найкращих учні та їх учителів за пройдений рік - учасників та призерів учнівських обласних олімпіад, мовно-літературних конкурсів та за роботи у МАН.

Після урочистої частини одинадцятикласники подарували усім присутнім чарівний вальс.

pz10

Останній дзвоник у НВК: день прощання зі школою

25 травня 2018 року – остання п’ятниця весни, останній дзвоник і остання шкільна лінійка для сотень 11-класників і 9-класників України.

Броварський навчально-виховний комплекс у цьому році випускає зі своїх стін три 11-ті класи. Ось вони, 59 майбутніх лікарів, юристів, вчителів, а, можливо, й космонавтів на чолі з класними керівниками. Вдвічі більше випускників 9-х класів – їх, таких ще юних але рішучих - 120. А ось і директор НВК Андрій Вікторович Холодний, у костюмі і, як завжди, серйозний.

pz3

pz2

Заграв гімн. Підняти прапори – державний, міста та школи - довірили представницям прекрасної статі– кращим ученицям 11 класів. Далі – вітання від директора:

«Зі святом усіх. Цей день хвилюючий для всіх присутніх, але особливий він, звісно, саме для випускників. Ви сьогодні востаннє у якості учнів почуєте шкільний дзвінок. Бажаю усім миру, злагоди і доброти. Той хто відпочиває – гарного відпочинку, а вам, любі випускники, гарно здати ЗНО. Зі святом!»

Багато учнів НВК у цьому році закінчили навчальний рік на відмінно, тож отримали заслужений похвальний лист. Відзначили також учнів, які брали участь в інтелектуальних конкурсах та олімпіадах – за здобуті місця вручали дипломи.

pz

pz1

І нарешті, улюблений і найбільш очікуваний момент – шкільний вальс. Кружляють юнаки і дівчата, усміхаються. Вони чудово розуміють, що останній дзвоник – це не кінець, це лише початок перед такою нелегкою, але неймовірно цікавою річчю, яка називається життя. Кружляйте, у вас все попереду.

Команда «ГР»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ