БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Наша гордість: у Броварах нагородили учнів, які захищали честь міста на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях

«Творча особистість» - це традиційне свято для нашого міста.

Традиційне не тому, що його змушені проводити кожного року через якісь прописані вимоги, а тому, що у нашому місті дійсно з кожним роком все більше і більше дітей заявляють про себе на всю область, Україну, світ. Ці діти неймовірно талановиті і амбітні, діти, яких ставлять у приклад.

ptd4

Учасниками «Творчої особистості» є учні та педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста. Цьогоріч захід проводили у Броварському палаці творчості дітей та юнацтва і відбувся він у два етапи: 17 травня подяками нагороджували учнів, які вибороли призові місця в інтелектуальних конкурсах – 71 дитина, а в середу, 23 травня, до нагородження були представлені 63 учні, які вибороли призові місця на різноманітних творчих конкурсах.

ptd2

Почесну місію – вручення подяк та подарунків призерам та учасникам – виконала начальник управління освяти і науки Броварської міської ради Оксана Мельник: «Стало вже доброю традицією в кінці навчального року проводити підсумки і відзначати творчі здобутки наших дітей. Сьогодні нагороджуються кращі з кращих і ми пишаємося перемогами, які здобули наші учні на Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсах та фестивалях. Велика вдячність батькам і педагогам цих талановитих дітей, завдяки яким ці перемоги здобуті. У вас надзвичайні діти і я впевнена, що їм підкоряться підмостки найвеличніших сцен та найвищі вершини наукового Олімпу, і я кожному цього щиро бажаю».

Церемонію нагородження прикрасили виступи творчих колективів ПТДЮ – це і висококласні хореографічні постановки і вокальні номери.

На цьому свято закінчилося, але не закінчилися конкурси і змагання, яких попереду ще буде досить багато. А це означає, що іще не одне місто і не одна країна дізнається про талановиту молодь нашого міста.

ptd1

ptd

ptd3

ptd6

ptd7

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ