БРОВАРИ -11
НБУ USD 28.05

Виконком надав ВКБ функції замовника

Активні роботи по реконструкції дошкільного навчального закладу «Оленка» вселяють надію на те, що у новому навчальному році наша освіта збагатиться ще одним закладом.

Чи не марними виявляться ці надії, покаже час, а от рішення, які мають максимально прискорити дані роботи, вже затверджуються виконкомом.

Так, під час чергового засідання виконавчого комітету, функції замовника на виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання робіт по капітальному ремонту мереж водопостачання та господарчо-побутової каналізації, а також зовнішніх мереж теплопостачання на території ДНЗ «Оленка» надано міському відділу капітального будівництва.

Також одним з рішень надано такі ж функції тому ж ВКБ на розробку документації по будівництву вулиць Фельдмана та Русановича, реконструкції частини адміністративного будинку з глядацькою залою, культурно-виставковим комплексом та благоустроєм прилеглої території по вул.Гагаріна, 18.

Водночас, по двом об’єктам затвердили кошторисну вартість робіт. Зокрема, будівництво мережі дощової каналізації від вул. Фельдмана до існуючого колектору по вул. Київській в цінах станом на квітень 2018 року складає 32 млн. грн., а реконструкція приміщення ДНЗ «Оленка» обійдеться місцевому бюджету у майже 42 млн. грн.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ