БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.72

Броварські гандболісти другий рік поспіль стають чемпіонами світу!

Не тільки юні талановиті спортсмени прославляють країну та наше місто на змаганнях найвищого рівня. «Не пасуть задніх» і представники ветеранського спорту, хоча, якщо чесно, назвати струнких, молодих та активних чоловіків «ветеранами» можна з дуже великою натяжкою.

Мова йде про гравців броварського гандбольного клубу «Торнадо», який нещодавно став переможцем світового гандбольного турніру «MastersHandballWorldCup» в категорії М42+. У складі ГК «Торнадо» зібралися гравці колишнього броварського «Будівельника»: Микола Степанець, Сергій Коваленко, Олександр Тібулевич, Віктор Горбаха та інші. Також в команді грають гандболісти із інших українських клубів.

«Змагання проводилися у місті Оміш в Хорватії. До речі, наша команда стала володарем Кубку світу вже другий рік поспіль. В минулому році ми перемогли в категорії М35+. До речі, поки ми були діючими спортсменами в лавах броварського «Будвельника», нам так і не вдалося стати чемпіонами України, а у ветеранському спорті маємо такі високі досягнення», - розповідає капітан команди «Торнадо» Сергій Коваленко.

Секретом успіху своєї команди Сергій називає відмінну спортивну форму, постійні тренування та хорошу базу, яку заклали ще у часи своєї молодості. Що ж стосується цьогорічного Кубку, наші молоді «ветерани» виграли всі поєдинки. Найвагоміший рахунок – 16:6 на користь українців у матчі з бразильцями, у фіналі ж «торнадівці» перемогли ГК «Brno» з рахунком 9:4.

21 травня представники ГК «Торнадо» завітали до міської ради, де їх тепло привітали міський голова Ігор Сапожко, його заступники та керівники відділів та управлінь.

Ми приєднуємося до вітань і бажаємо нашим гандболістам нових перемог у мабутньому.

gand

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ