БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

В парку Перемоги знову понівечили майно

Під час ранкового огляду території парку Перемоги працівниками КП «Бровари-Благоустрій» було виявлено черговий акт вандалізму.

Біля альтанки, яку нещодавно було повністю відновлено та пофарбовано, невідомі вирвали лавку та сміттєвий бак, також інша лавка разом з кріпленням, яке, до речі, забетоноване в плитці, також вирвано «з корінням». Та й цього виявилося нічним вандалам замало. Лавку біля альтанки не просто вирвали, а ще й з якогось доброго дива причепили одним боком на альтанку. Мабуть, таким чином намагалися показати політ буйної фантазії…

vand1

vand3

«О 7 ранку наші працівники вже почали проводити відновлювальні роботи, але, чесно кажучи, руки опускаються. Днями знову розбили бачок в туалеті в парку, «доводчики» на дверях вирвали «з м’ясом», графік прибирання зірвали і в бачок запхнули… Іноді пляшки з-під спиртного туди ставлять, шприци теж вкидають. У кого на що фантазії вистачає…», - розповідає про результати «нічних рандеву» майстер КП «Бровари-Благоустрій» Ірина Вострікова.

vand

Охорона в парку хоч і є, але це тільки одна людина, яка знаходиться в адмінприміщенні біля великого дитячого майданчика. А судячи з усього, що коїться в парку, тут треба проводити постійне організоване патрулювання.

Можливо, «Муніципальна варта» вже має звернути увагу на ці факти і нарешті показати, що у місті все-таки є дієвий підрозділ по охороні громадського майна та нашого з вами спокою.

vand4

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ