БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

Кінець поневірянням : гуртожиток на Незалежності, 3-Б передають до комунальної власності територіальної громади міста

Історія про те, як майже 200 сімей, які проживають у гуртожитку по бульвару Незалежності, 3-Б, ледь не опинилися на вулиці разом з дітьми та усіма своїми «пожитками», вже неодноразово висвітлювалася на сторінках нашого видання.

Коротко нагадаємо – у далекому 1971 році було введено в експлуатацію гуртожиток, збудований підприємством «Броварський завод пластмас». Пройшло багато років, і житловий будинок, яким в основі своїй є гуртожиток, потрапив до складу «майнового комплексу» заводу, який вже давно перестав бути флагманом індустрії, а навпаки перетворився на збанкрутіле підприємство. Разом з іншим майном, гуртожиток, а відповідно разом з приміщенням, і люди, що тут проживають, опинилися під загрозою бути «проданими» з аукціону. Зауважимо, що про всі загрози мешканці дізналися фактично випадково і тільки миттєве реагування місцевої влади призупинило аукціон, після якого люди могли опинитися просто неба.

Судові перипетії тягнулися довгих два роки і ось нарешті втішні новини для мешканців гуртожитку. Наказом господарського суду Київської області «Про примусове виконання постанови Київського апеляційного господарського суду від 12.03.2018 року» зобов’язано передати до комунальної власності територіальної громади міста Бровари гуртожиток по бульвару Незалежності, 3-Б разом з об’єктами інженерної інфраструктури, що обслуговують цей гуртожиток.

Таким чином, можна вважати, що історія добігла свого щасливого фіналу. Відтепер у комунальній власності міста буде на один гуртожиток більше, а мешканці, яким довелося чимало нервів витратити за останні декілька років, нарешті можуть зітхнути з полегшенням, жодні аукціони їм більше не загрожують.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ