БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

«Живи та працюй і Україні» : на Київщині учасниками акції стали майже 9 тисяч осіб

За даними Міжнародної організації праці, рівень безробіття на Київщині осіб у віці 15-70 років, становить 6,5 %, це 3-4 показник по регіонах України, по країні в середньому цей показник складає 9,2%.

У той же час, рівень зайнятості на Київщині складає 58%, це теж 3-4 місце в розрізі регіонів України , по країні цей показник становить 55, 4%.

Про послуги які надаються, нові сервіси, статистичну інформацію щодо ситуації на ринку праці, а також про акцію «Живи та працюй в Україні», яка нещодавно фінішувала на Київщині, йшла мова під час прес-конференції очільника Київського обласного центру зайнятості Дениса Дармостука.

«Акцію ініційовано з метою інформування якомога більшої чисельності осіб працездатного віку щодо можливостей та переваг офіційного працевлаштування в Україні, збільшення кількості зареєстрованих вакансій, їх укомплектування та привернення уваги широкого кола громадськості до проблеми трудової міграції українців, в тому числі нелегальної, шляхом проведення заходів із залученням зацікавлених сторін соціального діалогу», - зазначив Денис Дармостук.

На сьогодні Київська обласна служба зайнятості представлена 28 центрами на Київщині, всі працюють, більш того – проводиться реформа, в ході якої створюються нові філії служби зайнятості. В кожному районі, в кожному місті працює Центр занятості, не виняток і Бровари.

«Акція необхідна, насамперед тому, що всі ми бачимо, як підсилюються євро інтеграційні процеси, пройшло підписання угоди з євро асоціацією, послабили візовий режим, все це спонукало до посилення міграційних процесів. Наш ринок праці на той момент мав значно нижчі показники по зарплаті і частина найманих працівників виїхала за межі нашої країни. Останнім часом ми активізували роботу з роботодавцями, змінили свої підходи в цій роботі. Сьогодні ситуація на ринку праці на користь найманого працівника, підвищується середня заробітна плата, змінюються умови праці, на ринку залишаються ті роботодавці, які створюють нормальні умови праці та забезпечують гідну оплату для працівника свого», - каже директор Броварського базового міськрайонного центру зайнятості Максим Вітер.

Акція «Живи та працюй в Україні » покликана в першу чергу на те, щоб поінформувати людей про те, що ситуація на ринку праці змінюється, що вони мають надію знайти роботу не десь за кордоном, а на наших підприємствах, нікуди не переїжджаючи. І вони фактично мають надію на майбутнє у своїй країні. Якщо говорити конкретно про підприємства Броварщини, то за інформацією Максима Вітера, лідерами у своїй галузі є «Кока-Кола Беверджіз Україна» - середня заробітна плата близько 18 тис. грн, «Асканія-Флора» - понад 12 тис. грн , комбінат «Тепличний» - понад 12 тис. грн. , ДП «Зееландія» - понад 19 тис. грн. Усі підприємства сучасні, інтегровані в сучасну економіку, пропонують повну легальну заробітну плату, повний соціальний пакет.

«Наше завдання – розповісти про це людям, щоб вони змогли знайти роботу вдома. Ми завжди допоможемо, навчимо, підставимо своє плече. Головне, щоб людина не залишалася сам-на-сам зі своїми проблемами. Приходьте до нас і ми спільно зможемо побудувати ваше нове майбутнє у нашій прекрасній Україні», - каже Максим Вітер.

cz1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ