БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

«Троянда духовна» : молитва за мир, благополуччя та добробут

Громадське об’єднання «Духовність», яке вже багато років поспіль не просто існує, а плідно діє у Броварах, є унікальною спільнотою, адже представники різних релігійних конфесій, сповідуючи ідеї толерантності та примирення, спільними діями сприяють порозумінню між представниками різних релігійних напрямків, організовують просвітницькі зустрічі та цікаві і повчальні заходи.

13 травня до Дня матері саме ГО «Духовність» виступило ініціатором та організатором молитовної «Ходи за сім`ю». Учасники ходи – молоді сім`ї разом з дітками – пройшли однією з центральних вулиць Броварів. Основною метою даної акції, за словами учасників, є популяризація традиційних методів виховання дітей у повній родині, формування сімейних цінностей, забезпечення здорового способу життя.

dyxovna1

«Ми чітко усвідомлюємо величезну роль сім’ї у житті людини. Спільними зусиллями ми зможемо підтримати характерні українцям традиційні цінності, спрямовані на підвищення престижу сім’ї та виконання її основної функції – виховної»,- кажуть організатори.

Молитовна хода пройшла під гаслами: «Захистимо сім`ю – захистимо Україну!», «Мама, тато, я – щаслива сім`я», « В Божих очах родина – це мама, тато і дитина», « Діти в традиційній сім`ї – запорука майбутнього», «Сильна родина – сильна Україна».

dyxovna2

По закінченні акції, учасники перемістилися до міського культурного центру, де цього ж дня пройшов фестиваль духовної творчості «Троянда духовна» за участі колективів різних релігійних громад. Спільними молитвами та піснями вони славили ім’я Господа та просили щедрості і милості для усіх, хто живе у нашому чудовому місті Бровари.

Урочистим моментом стало також нагородження переможців міського конкурсу дитячого і юнацького малюнку "Христос воскрес - воскресне Україна!"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ