БРОВАРИ +2
НБУ USD 28.17

Ніколи знову: у Броварах відсвяткували День пам’яті та примирення

8 травня – це пам’ятний день для України. Саме у цей День пам’яті та примирення відзначають річницю перемоги над нацизмом у Європі і вшановують подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

З нагоди свята у МКЦ «Прометей» відбувся концерт «Пам’ять кличе за собою». Ветеранів, людей поважного віку, які прийшли подивитись на святкове дійство, хоч було не так вже й багато, але як багато це для них значить.
Відомі усім «Журавлі» і «Смуглянка», неймовірні кадри тодішніх захисників, уривки з історичних фільмів… як же тут без мурашок по шкірі, без шаленого стукоту в грудях, без сліз…

vosme
21 червня 1941 року – ніхто у цей день у нашому краї навіть не здогадувався, що одна ніч, лише одна ніч розділяє їх від війни, котра триватиме довгих 4 роки. Між виступами артистів ведуча заходу Наталія Багмут розповідала неймовірні історії броварчан, для котрих броварський ліс довгий час був другою домівкою, котрі бачили смерть близьких і жорстокість нацистів, котрим пощастило пережити цю страшну війну.

vosme1
Після концертної програми з вітальним словом до усіх присутніх звернувся Почесний громадянин міста Бровари Анатолій Лемпіцький: «Дорогі ветерани, прийміть від мене найкращі побажання, а ви, дорогі броварчани, пам’ятайте, що у нашому місті лишилося всього лише 47 ветеранів Другої світової війни і їм уже за 90. Поважайте їх і бережіть».
Ведуча концерту подякувала усім за увагу і запросила присутніх на мітинг, котрий відбудеться 9 травня о 10:00 біля пам’ятника Загиблим броварчанам.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ