БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Фінал військово-патріотичної гри «Сокіл»: визначено переможців

У суботу, 5 травня, пройшов фінал міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Змагання розпочалися 25 квітня і юні джури впродовж чотирьох днів мірялися між собою силою у різних конкурсах, виборюючи для своєї команди перемогу.

dgur8
Загалом програма включала в себе вісім різних конкурсів, в кожному з яких комісія визначала кращі команди. Учасники презентували стройову підготовку, змагалися у конкурсі з надання першої медичної допомоги, метання гранати та стрільби з пневматичної зброї. Були також творчий конкурс та інтелектуальна гра «Відун».

dgur
За загальними результатами у міському етапі військово-патріотичної гри досить добре показав себе рій «Нащадки козаків» Броварської гімназії ім. С. Олійника за що й отримав ІІІ місце. ІІ місце зайняв рій «Сокіл» Броварської ЗОШ № 10, а от І місце вже другий рік поспіль виборює рій ім. Петра Сагайдачного Броварської СШ І-ІІІ ст. № 7.
«Сьогодні заключний етап Військово-патріотичної гри «Сокіл». Чотири дні ви змагалися між собою силою, кмітливістю і я маю надію, що вам сподобалось і пам’ять про цю гру залишиться на все життя. Козацтво – це національний символ нашої держави. І хоча це все залишилося в минулому, у спогадах, традиції живуть сьогодні. Тож зростайте справжніми патріотами і любіть свою державу», - зазначила у своєму виступі заступник начальник управління освіти і науки Броварської міської ради Аліна Музика.
Усім призерам вручили грамоти, а переможці отримали перехідний кубок. Попереду у них обласний етап гри «Сокіл», який відбудеться 18-20 червня у смт Володарка. Бажаємо успіху!

dgur3

dgur6

dgur7

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ