БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

Бруківку по бульвару Незалежності відновлюють за кошти підрядника

Ситуація, що сталася з тротуарною плиткою по бульвару Незалежності у Броварах, почала турбувати містян з першим таненням снігу.

У деяких місцях покриття пішохідних доріжок не те що прогнулося, а просто провалилося. Але, як з’ясувалося, більшість броварчан (навіть тих, хто по вищезгаданій вулиці навіть і не ходить), хвилювали не так пов’язані з цим незручності, як відповідь на питання - за чий кошт бруківку збираються відновлювати?

Як повідомив журналістам «ГР» головний спеціаліст технагляду відділу капітального будівництва у Броварах Віктор Батюков, усі роботи по відновленню тротуарної плитки підрядна організація ТОВ «Джі-ЕС-груп-будівництво» проводить за власні кошти: «Роботи з самого початку були зроблені неякісно (мова йде про ущільнення ґрунту). Плитку клали пізньою осінню, коли вже заморозки були, тож цього слідувало очікувати. Тепер же підрядники просто виправляють свої помилки. Звісно, за свої кошти.»

Віктор Батюков також зауважив, що значну частину тротуарної плитки вже відновили, тож до початку календарного літа усі недоліки будуть усунуті.

plitka

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ