БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.98

Софія Бережна: «Щоб не плакати, почала малювати…»

Софія Григорівна – надзвичайно позитивна людина, з гумором, вмінням зацікавити співрозмовника щирістю та відкритістю. Виставка картин пані Софії під назвою «Поклик душі» органічно вписалася в інтер’єр Броварського краєзнавчого музею, де 3 травня відбулося урочисте відкриття експозиції живопису.

«Кожен художник, який виставляється у нас в музеї має свою історію, свій життєвий шлях, свої особливості. Софія Григорівна – унікальна людина, адже це її перша виставка, але погляньте, як майстерно написані ці полотна», - каже директор краєзнавчого музею Віктор Корявий.

berejna4

Художниця з економічною освітою, уродженка села Зелений гай Донецької області, яка до 2014 року проживала в Луганську, Софія Григорівна про живопис все життя могла тільки мріяти. Повсякденні турботи, робота, діти, онуки, а потім вже й правнук, яке там малювання… Та події, які змусили родину терміново евакуюватися з Луганська, практично «з нуля» починати життя спочатку в Харкові, а потім у нас, в Броварах, допомогли реалізуватися давній юнацькій мрії.

«Знаєте, я почала малювати, щоб не плакати…важко, дуже важко було», - зі сльозами на очах каже художниця.

berejna1

Унікальність цієї жінки в тому, що просто відвідавши два майстер-класи з основ живопису, фактично тільки на таланті та неймовірній творчій інтуїції, вона створює світлі, яскраві, сповнені життя картини.

«Більш за все люблю малювати пейзажі. Але не малюю з натури, чи з картинки. Я просто помічаю якийсь куточок, який мені подобається, а все інше навіюється фантазією. Ось є, наприклад, берізка, подобається, а те, що навколо, якось не дуже. Тому я малюю берізку, а все інше – фантазую. А ще люблю малювати квіти…», - розповідає Софія Бережна.

berejna2

 

Схвильована увагою, пані Софія запрошує на свою виставку, яка працюватиме у Броварському краєзнавчому музеї до 10 червня. А ще обіцяє створити серію картин вже на місцевому «матеріалі», адже Бровари вже стали рідними для неї, як і для багатьох інших переселенців зі Сходу.

«Я дуже вдячна Броварам, особливо вашому Територіальному центру, туди приходиш справді, як додому. У нас в Луганську навіть у мирний час не було такої уваги до пенсіонерів, як у вас. Дуже дякую усім добрим людям, з якими познайомилася у Броварах. Щиро вас усіх люблю!», - схвильовано каже наостанок Софія Григорівна.

Отож, якщо посеред спекотного травня вам захочеться прохолоди та затишку – завітайте до краєзнавчого музею, гарантуємо – вам сподобається!

berejna3

Коментарі   

0 # Марія Бородіна 10.05.2018, 18:22
Моя бабушка пишет картины лучше всех!!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Бородин Игорь 12.05.2018, 13:08
Я понимаю,что это кому то не понравиться ,но промолчать я не могу. Бережную (Бородину) Софью Григорьевну я знаю всю свою жизнь(а мне в этом году исполниться 56 лет), т.к. я её сын. Говорить поэтому я могу говорить о своей мамочке много и только хорошее. Но я хочу сказать о другом о том что меня реально удивило. До недавнего времени более менее прилично она могла нарисовать грибок, и вдруг... Для меня это просто чудо. Столько увлечённости и жажды познания часто не хватает молодёжи. Мамочка мы любим тебя. Живи долго и радуй нас своим жизнелюбием.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Olena Dolbilina 24.06.2018, 05:18
Замечательные картины .Очень позитивные и яркие,София вы просто чудо
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ірина Магрицька 13.01.2019, 16:53
Позитивно малювати може тільки позитивна людина. Творчої наснаги Вам, Софіє Григорівно, і міцного здоров'я!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ